Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj és bőrápolási...

Milyen haj és bőrápolási rutinotok van? Milyen termékeket használtok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 7. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
2 naponta simára borotválom a fejemet. Ennyi.
2023. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Bőrömre csak víz és parfümmentes szappan. Nem kenek rá semmit. Se sminket,se krémet,egyszerűen semmit. A hajamat szilikonmentes samponnal mosom. Ha van kedvem szórakozni vele, görög joghurtból +mézből pakolást készítek rá,de ez ritka. Nálam ennyi. Nem mintha ennyire bio lennék..inkább csak sokat csalódtam a termékekben. Mióta szinte semmit nem használok (kb 5 éve),gyönyörű a bőröm és hajam is.
2023. jún. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Arcápolási rutinom sorrendben:

- arctisztítás jacob hooy micellas vízzel

- habalapú arctisztító a micellas víz eltávolítására

- Revox retinolos tonik a pórusokra

- Revox 5%os hyaluronsav

- The ordinary 0.5% retionol (ezt csak minden 2.nap használom)

- The ordinary 30% c-vitaminos krém

- Dr organic szemkörnyéki ápoló vagy avon 2 fázisú szemkörnyéki ápoló

- Dr organic vagy jacob hooy kollagénes éjszakai krém (reggel nappali)

+ 30 faktoros fényvédő!!!


Hajápolás:

- hajvitamint szedek (ah-mazing hair)

- heti 5x the ordinary multipeptide hajnövesztő és hajdúsító szérum

- heti 2x hajmosás előtti éjszakára fable & mane hajolaj a fényesség fokozásáért

- nedves hajra hajmosás után közvetlenül (heti 2x) professzionális joico k-pak mélyenható rekonstrukciós hajpakolás

- majd szintén nedves hajra joico k-pak intenzív hidratáló pakolás

(- néha gliss 7 second treatment festett hajra való verzió)

- megszárított hajra biolage exquisitie hajolaj


Nagyjából ennyi.

2023. jún. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Huh utolsó,nem semmi. És akkor ennyitől hibátlan a bőröd és gyönyörű a hajad? Megéri?
2023. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A hajamra a Balea more blonde sampont és balzsamot használom. Szépen kivilágosította a hajamat. Annyira nem figyelek arra, hogy milyen terméket használok, heti 1x 2x kimosom, ha fésülhetetlen, akkor Gliss Kur. De alapvetően vigyázok rá, nem vasalom, nem rakok rá felesleges dolgokat, nincs befestve. Szerencsére nincs bajom vele, szépen nő, egészséges, a világosítástól sincs semmi baja.


A bőrápolásra nagyobb hangsúlyt fektetek.

Esti rutin:

Garnier rózsaszín micellás víz.

Cerave hidratáló arctisztító

heti kb 3x cnp laboratory invisible peeling booster -> Ilyenkor hidratálónak: la roche posay toleriane sensitive creme

Heti 1x, 2x the ordinary euk 134 0.1 -> Ilyenkor hidratálónak: la roche posay cicaplast


Reggeli rutin:

Langyos vizes lemosás, vagy ha szükségesnek érzem, akkor Cerave hidratáló lemosó

Beauty of Joseon Ginseng Essence Water

Ha puffadt a szemem, akkor koffein szérum megy rá (Revox).

Q+A azelaic acid szérum (Néha este is felkenem)

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50

2023. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 dehogy hibátlan. Az arcbőröm nagyrészt igen, mert évek óta tartom a fent említett rutint, de van olyan, hogy előjön néha 1-2 pattanás. Itt ami fontosabb, hogy jóval fiatalabbnak néznek általában az emberek, mint amennyi valójában vagyok. Kb a korom 20%-ával kevesebbnek szoktak megtippelni, mert nincs ráncom.

A hajam viszont gatya, azért kezdtem el ennyi mindennel ápolni, mert elég rossz állapotban van. Még nagyon az elején vagyok a kúrának, úgyhogy körülbelül még 2 hónap kell, hogy látható legyem az eredmény.

2023. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy arcot ápolni nekem mindenképp megéri, mert pont emiatt kezdtem el, hogy ne kezdjek el idő előtt ráncosodni. A korosztályomból már sok mindenkin látszik. A hajamat illetőleg meg nem tudom, mert nem használom ezeket a termékeket annyi ideje:) 3-as voltam.
2023. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Haj:

Balea szulfát mentes sampon

Garnier balzsam (ezt mondjuk annyira nem ajánlom)

Loreal hajolaj

Syoss hővédő spray


Skincare:

Cerave foaming cleanser

101 toner liquid

Revox retinol serum

Balea niacinamide és fényvédő krém

2023. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!