Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pár év múlva szép bőröm lesz...

Pár év múlva szép bőröm lesz ha így folytatom? Vagy jóból is megárt a sok? 12/L

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hétben a mániámmá vált az egészséges életmód,de leginkább a bőröm ápolása.

Egy héten min. 2x edzek,elegendő vizet iszok,és kötelezővé tettem a ,,napi gyümölcsadagot".

Az arcomra használok arctisztítót,miteszereltüntetőt(természetesen ugyan az a márka),egy héten egyszer vagy kétszer arcradírt,és egy héten kb 3-5x kenek rá az arcomra valamilyen házi készítésű arcpakolást.Általában ezt szoktam:2-3 evőkanál langyos tej,2 evőkanál méz,és élesztő,ezt pedig 15-20 percig az arcomon hagyom.Pattanások ellen pedig egy borsónyi élesztőt este fel is olvasztok egy kis vízben és megiszom.

Egyébként nem a legszebb a bőröm,de nem is mondanám hogy csúnya.

Ha így folytatom,pár hónap(1 év) múlva elérhetem azt hogy szép sima és ragyogó bőröm legyen,vagy jóból is megárt a sok?


2010. okt. 17. 13:37
 1/8 A kérdező kommentje:

És persze ami még számít,hogy sminket egyáltalán nem használok,maximum 3 hónapban egyszer egy kicsit kihúzom felül a szemem,azt is csak épp hogy.

Alapozót is csak szigorúan ,,vészhelyzetkor" használok.

2010. okt. 17. 13:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jol csinalod, nem hiszem h baj lenne belole. de ne csak az arcod apold ilyen szepen, hanem a hajad illetve a tested is.:)
2010. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó h így elhatároztad h ezt el akarod érni és h mindent meg is teszel ennek érdekében :D grat!! am szerintem folytasd mer igy tuti h szebb lesz a bőröd! :) 15/L
2010. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy jot teszel a borodnek. de en hiaba okoskodom itt. kerdezz meg egy kozmetikust es elmagyarazza.
2010. okt. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. (:

A hajamra is használok hajápolókat stb-t,és igen,terveztem hogy majd beszerzek valami testápolót vagy készítek magam valamiből.


Második:Igen,szeretek elhatározni valamit és megvalósítani.Mindig kell valami cél amit kitűzök magam elé. :)


Utolsó:Érdekelne hogy te mit tudsz,megköszönöm ha veszed rá a fáradságot hogy megoszd velem.Persze ahogy érzed,nem erőltetek semmit.(:

2010. okt. 17. 16:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sok a heti 3x-5x arcpakolás.Szerintem csökkentsd 2-re,de a legjobb,ha heti egyszer!Az arcpakolást nem szabad túlzásba vinni,pláne ha élesztős..

esetleg váltogathatnád a pakolásokat..mondjuk hetente 1x élesztős, és 1x valami hidratálóbbat(pl gyümölcsös-mézes)

2010. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó:Köszönöm szépen,megfogadom a tanácsokat.

Jó hogy eszembe juttattad hogy vigyázzak az élesztővel. :D Elég rossz lenne ekcémásnak lenni... :SS

2010. okt. 17. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:

nagyon unatkozhatsz, hogy ilyenekre ráérsz!

örülnék, ha ennyi időm lenne

2010. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!