Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb módszer a haj...

Mi a legjobb módszer a haj újranövekedéséhez és a növekedésének a gyorsitására?

Figyelt kérdés
2008. jan. 8. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 3 napja szedem a Biovánne nevű kapszulát,és remélem hatni fog!www.biovanne.hu nézd meg!Az ára változó,de én 3029,-ért vettem.Nem több 3500ft-nál.De tudom ajánlani még a Revalidot,az kissé drágább,de az is bevált.Ja a Biovánnéról még annyit,hogy én 100db-sat vettem,ez került 3029ftba.A 40db-os csak 1490,-.Ez a két kiszerelés van csak.A Revalid drágább,és kissebb kiszerelésban található:30dbos,és 90db-os.Ha bárminemű kérdésed támad,akkor írj a florybaby@vipmail.hu-s e-mail címre!Pusz,sok sikert!
2008. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A biovanne tényleg jó,de a béres szépségvitamin még hatékonyabb,mert abban cink is van. Az újranövekedést gyorsítja még, ha kipróbálod a Vichy hajhullásra való samponját.Nem olcsó,kb. 2500 Ft,de tényleg hatékony. Saját tapasztalatból mondom.
2008. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!