Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam nagyon lelapult, de...

A hajam nagyon lelapult, de hajszáritoval nem szererném száritani. Van valami praktika?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is lelapult.használtam már dusito sampont hajhagbot leflé szárítom semmi:( lehet a faggyutermelés végett sajnos ezzel meg nem lehet mit csinálni.
2010. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tupír és fodrász kellékesből hajlakk ami kb 800Ft.Feltupírozod, kevés hajlakkot fújsz a hajtövedre.Hagyod megszáradni és lefelé fésülöd óvatosan.Eligazgatod, hogy normálisan álljon.És kész.Amúgy az, hogy vizes hajjal alszol el az még rosszabb mintha megszárítanád hagyományosan.Miért nem kérdezel megy egy fodrászt?Csak menny be egy szalonba és érdeklődj!Szerintem semmi ciki nincs benne!:D
2010. okt. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!