Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vivamax Ionos bőrápoló készülé...

Vivamax Ionos bőrápoló készülék. Valakinek vannak tapasztalatai? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyenem, de nem használom. Amikor megvettem rendszeresen használtam minden nap, ahogy le volt írva, de nem láttam semmi változást, úgyhogy abbahagytam. Az első-második nap után kicsit hámlott a bőröm, de ennyi. Én mondjuk többet vártam tőle, mivel neten rákerestem mielőtt megvettem, fórumokat is olvastam és mindenhol jókat írtak, de én csalódtam. :S
2010. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is utána olvasgattam, és a Vivamed Egészségtárnak írtam is, hogy milyen az arcbőröm, erre nem is ezt a készüléküket ajánlották, hanem az Ózonos bőrtisztítót. Úgyhogy terveim szerint azt fogom megvenni, mert problémás bőröm van.

Remélem jó lesz és használni fog! Biztosan bőr is, meg embere válogatja kinél milyen hatásokat vált ki.

Köszönöm a válaszodat!

2010. nov. 2. 09:26
 3/5 anonim válasza:

Én most vettem Skinetic ionos bőrápolót az egyik nagyáruházban és óriási a hatása.

Azt elhiszem,hogy egy normál bőrnél nem okoz jól látható változást.De én már 40 éves vagyok nevetéskor nagyon beráncosodom a szemem környékén és ez idegesített.

Óriási a hatása.Direkt úgy kezeltem magam először,hogy csak a jobb arcfelemet.Én láttam a különbséget,de azért még nem volt nagyon látványos,ami látványos volt,hogy mikor nevető grimaszt vágtam a kezelt oldalon a szemem körül gyakorlatilag semmi ránc nem jelent meg,míg a másik oldalon továbbra is sűrű és mély ráncok voltak.

Őszintén szólva ettől a változástól eléggé izgatott lettem és megcsináltam a bal oldalon is.

Az eredmény ugyanaz lett,olyan ránctalan maradtam a nevetéskor,mint egy 20 éves.

Gondolom a rendszeres használat nem okoz majd ilyen látványos különbséget egyik napról a másikra,de ez a kezdet engem teljesen meggyőzőtt,biztos,hogy nem válok meg tőle,míg egy újabbat ki nem találnak!

2013. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem egy nagy eredményt hozott nálam ez a készülék. marhaság volt megvenni.
2014. márc. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 katika321 válasza:
azt szeretném megkérdezni hogy apontosan a dyrac ionos regeneráló vagypedig bőrmegujitó készüléket használod?
2017. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!