Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A C-vitaminos krémnek vagy a...

A C-vitaminos krémnek vagy a C-vitaminos szérumnak van több értelme arcra?

Figyelt kérdés

2024. okt. 29. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Egyiknek sincs sok értelme
2024. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Nekem egyik se csinált semmit…
2024. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szérum. Koncentráltabb sokkal. De a szérumot viszont érdemes krémmel lefedni.

És attól függ mire szeretnéd használni a c-vitamint. Milyen problémára.

2024. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bőröregedés megelőzésére a kollagéntermelést elősegítő hatásra miatt, és egységes bőrtónusért.
2024. okt. 31. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Le lehet pontozni, de akkor se csinált semmit egyik se. Sajnálom ha ezzel valakinek a lelkébe gázoltam.
2024. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fényvédőt milyet használsz?
2024. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rossmann sajat markas, 50 faktoros
2024. nov. 2. 20:33

Kapcsolódó kérdések:

Van értelme vitaminokat ill táplálékkiegészítőket szedni?

Mostanában elég mélyen beleástam magam a tápkiegek illetve vitaminok és ásványianyagok körébe. Ne részletezzük, mindenből tudom, hogy milyen formát, miből mennyit, mikor, illetve, hogy mivel mit szabad együtt és mit nem szedni. Tehát a lényeg, hogy én azt...

Van értelme vitaminokat szedni?

Évek óta eszem a vitaminokat még is ugyan úgy lebetegszem(talán még hamarabb is) mint azok akik semmi kiegészítőt nem fogyasztanak.

Van értelme vitaminokat szedni?

Szerintetek van haszna multivitamint, C-vitamint, Omega3 vitamin tablettát szedni? Vagy csak fölösleges pénzkidobás? Sok helyen olvasom, hogy nem hasznosul csak alig mivel szintetikusan előállított és hogy élettanilag nincs semmilyen pozitív, bizonyítható hatása.

Van értelme ezeket a vitaminokat szednem?

Illetve egyéb kieget: - Biotech Multivitamin for men - fél adagot szedek belőle, mert szerintem bőven elég annyi, ígyis több100 %nyit viszek be bizonyos dolgokból belőle -ginko biloba max 120 mg - 1 szem - dr chen omega 3 halolajkapszula - 1 szem (annyi epa...

Van értelme vitaminokat szedni?

Ma megnéztem youtube-on egy egyetemi előadást a gyógyszeriparról, és azt mondta az előadó, hogy az égvilágon semmi értelme vitaminokat szedni, mert annyira kevés kell a szervezetnek, hogy szinte ha parizeren él valaki, akkor is elég vitaminhoz jut. Ez igaz lehet, vagy...

Ha antibiotikummal egyszerre veszem be a vitamonikat, annak van értelme?

Fog valami egyáltalán felszívódni a vitaminokból?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!