Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont hasznaljak...

Milyen sampont hasznaljak festett barna hajra+nagyon hamar zsirosodik a hajam?!

Figyelt kérdés
szoval festett+zsiros hajra?!Vagy csak siman zsiros hajra mit tudnek hasznalni>?>>valami hazi keszitvenyt vagy gyogyszer vagy valamit??hogy ne zsirosodjon,es hogy ne keljen 2naponta megmossam?!
2010. nov. 10. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem ne zsiros hajra vegyél sampont,hanem normál,száraz,vagy minden hajtipusra.Mert zsiros hajra való sampon nagyon ki száritja a fejbört és igy zsirosabb lesz.Velem is ez volt.váltogatom a samponokat én is.Bár régen volt a herbal essences samponnak zsiros hajra való.Na az volt a legjobb,de sajna évek óta nincs.Próbáltam a festett hajra valóját is ,az se rossz.Márkát nem tudok mondani mert mindenkinek más fajta válik be.Majd kiakarom próbálni Garnier naturals samponokat hátha jó.
2010. dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!