Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Biovanne szépségvitamin...

A Biovanne szépségvitamin használ a hajhullás ellen? Az ilyen haj, köröm erősítő szerek nem erősítik meg a szőrzetet is?

Figyelt kérdés
2008. jan. 11. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én szedtem pár hónapig és jó volt,de ami még hatékonyabb,az a béres szépségvitamin.Kicsit drágább ugyan,de jobb is. A hajhullás oka lehet pl. cinkhiány,amivel az orvosok nem nagyon foglalkoznak.Vérvételen se szokták megnézetni,mert drága lenne. A béresben van cink is,ami nem árt akkor se,ha nincs cinkhiány.Sajna azonban az emberek többségének van ilyen gondja anélkül,h tudna róla. A szörzetet nem erősítik és ezeknél hízást sem tapasztaltam.
2008. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónapig szedtem, nem erősödött a szőrzet, nem is híztam tőle, de sajnos semmi egyéb pozitív változást sem tapasztaltam :(( A barátnőm viszont Revalidot szedett, neki az bevált, sok babahaja kezdett nőni, dúsult a haja és lassabban is zsírosodott.
2008. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Hát én sem vettem észre az égvilágon semmi a körmöm jobb lett tőle de annyi...am nem értem szinte midnengyikbe ugyanaz van mégis mindnekinek más jön be:S érdekes
2009. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!