Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan "szoktathatnám" vissza...

Hogyan "szoktathatnám" vissza a hajamat?

Figyelt kérdés

Olyan hajam volt eddig,amit naponta kellett mosnom...Mivel nem akartam ANNYIRA szétcseszni, ezért sokszor csak vízzel mostam...most 1-2 nap alatt bezsírosodik... levágtam ma olyanra,hogy ne kelljen annyit mosni.

Az lenne a kérdésem,hogy hogyan csinálhatnám vissza?

Mossam hetente 1x,hogy visszaszokjon?


2010. nov. 26. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy velem van a baj, de nem értem hogy miről is van szó. :(
2010. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én értem sajnos... :(

Nekem 2 naponta kellett, most úgy szoktatom, hogy 3 naponta mosom. Úgy néz ki, hogy beválik.

Azt vettem észre, hogy nagyon ki kell belőle öblíteni a sampont, akkor valahogy tovább bírja.

2010. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Régen én is sokat mostam a hajam mert könnyen bezsírosodott,aztán olyan frizurát vágattam hogy kicsit zsírosan is tűrhetően áll. Hétfőn szoktam mosni és pénteken,így hétközben normálisan néz ki,hétvégén pedig frissen mosott ha kiruccanok valahova.


Szerintem csináld úgy,hogy ha eddig naponta mostad,akkor most kétnaponta,aztán háromnaponta és a végén beáll hogy mennyi időnként kell mosnod. Saját tapasztalat alapján pedig próbálj minél kevesebb vegyszert használni (én jelenleg csak sampont + balzsamot teszek rá,mikor meg minden vacakkal fújtam kentem,rosszabb volt a helyzet)

2010. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell semmi rá

se hajlakk, se balzsam meg semmi

Én is gondoltam rá,hogy először 1 naponta, aztán 2 naponta, aztán 3 naponta és így tovább, de nem hiszem,hogy nagyon segítene :D

2010. nov. 27. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!