Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valóban törik a szőke hajfesté...

Valóban törik a szőke hajfestéktől a haj?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem is tudtam milyen az a töredezett haj, míg be nem festettem szőkére. Azóta állandóan törik, kócolódik a hajam, sokkal csúnyább lett, bánom, hogy befesetettem.
2010. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 2x lett hamvasszőkére festve a hajam és most törik és nem tudom kezelni se! Ezért váltok barnára...legalább azt hamvasítani se kell minden hajmosáskor
2010. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ. Ha nagyon roncsolódik a haj a festéstől, pl sok árnyalatot kellett rajta világosítani, vagy erősebb hidrogénperoxiddal lett kivilágosítva, akkor nagyon valószínű, hogy törni fog.

De az is hozzá tartozik, hogy a szakszerűen és csak pár árnyalatot világosított haj, ami utána csak a tövénél van festve az nem károodik sokkal jobban, mint egy bármilyen más hajfestéstől.

2010. nov. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első én is így vagyok vele, amíg nem festettem, vagyis blansoltam a hajam, addig azt sem tudtam milyen az amikor a haj töredezik! :/

Ha sötétebb színűre, pl világos barnára festeném akkor nem töredezne annyira??


Köszi mindenkinek!!

2010. nov. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!