Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány cm-t nő 1 hónap alatt a haj?

Hány cm-t nő 1 hónap alatt a haj?

Figyelt kérdés
Függ valamitöl?
2008. jan. 15. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy tudom 1 hónap alatt kb. 1 centit. Gondolom ha megfelelő vitaminokat szedsz, begyorsulhat valamelyest ez a folyamat.
2008. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyéntől is és táplálkozástól is függ, de én is a havi 1 centit hallottam.
2008. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
szerintem annak szerencséje van akinek nő egy centit a haj havonta, szerintem embertől függ főleg. jó ha ráállsz a dologra és veszel vitaminokat meg utána jársz a dolognak akkor biztos lehet gyorsítani. ha tudsz jo tippet ird le :)
2008. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Én tudok jó tippet a hajnövekedésére. Egyél sok krumplit. Komoly:) Én 2 évvel ezelőtt levágattam a hajam kb: nyakig érőre és tépetre. Ma már vagyis 2 év után a hajam már a seggemig ér. Bocs a kifejezésért de nem tudtam szebben megfogalmazni. :) Na szóval egyél krumplit és nő a hajad. Hozzáteszem: SEMMI VITAMINT NEM SZEDTEM ÉS NEM IS AKAROK.

A másik tanácsom: Hord befonva a hajad mert akkor kevésbél töredezik el. Meg úgy is nő és elég hamar. Ezek jó tippek fogadd meg!!!:)

2008. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
35%
Hello! it van pár tanács hogyan növesztheted gyorsabban a hajjad. azt tudni illik h van egy határ (4-5 cm) és inenntől fogva nagyon lassan nől a haj, szinte megál. ilyenkor ápolni kell a töredezed részeket le kell vágattni!:) és még ugy lehet elérni h gyorsabban nől-jön h kb havonta egy nagyon picit le lehet vágatni a haj aljából és akinek hoszabb az kösse be haj gumival (Y) =) ez tuti megoldás!! :D
2010. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
nekem sokan mondták, h gyorsan nő ezért múlt honapban lemértem. január 11én majdnem 27 centi volt, most harminc. vagyis három centit nőtt nem egész egy hónap alatt. én hetente max 3szor de inkább kétszer mosom, gyakran ki van engedve, majdnem ilyen gyakran kontyba van(, de nem szorosba!!!) csak ilyen laza konyty h ne zavarjon. töredezés ellen annyit teszek, h mikor hajatmosok, akkor rárakok utána egy törcsit, és amég öltözök, fogatmosok (kb. 10 perc) addig a törcsi sok vizet beisz belőle. kis hővédőt teszek a végére, mert nagyon dús és sokáig kell ezután még szárítani, és amióta teszek rá hővédőt azóta nem törik a sok szárítástól.
2012. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Az én hajam szeptember óta 6-7 cm-t nőtt, de ez embertől függ. (Dátum:dec.7.)
2017. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem ilyen 2 centiméter nő a hajam havonta. Vitaminokat átlagnál jobban nyomom.
2023. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!