Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire jók a Syoss hajfesték...

Mennyire jók a Syoss hajfestékek? Láttam egy nagyon szép mézbarnát, de egyszer volt egy Syoss hajlakkom, és az elég rossz volt.

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 2 hete festettem ezzel a mézbarna Syossal a hajamat, és nagyon jó lett! Tudom ajánlani neked is!
2010. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. dec. 11. 10:16
 3/5 szekelyeszter ***** válasza:

Én a sötétszőke árnyalatot próbáltam barna, festett hajra. Már legalább 10 éve festem a hajam, úgyhogy elhihetitek, kipróbáltam már ezt-azt, és a legkülönfélébb variációkat: barnáról szőkére, szőkéről barnára, barnáról feketére, feketéről vörösre ésatöbbi... De ez magasan a legrosszabb. Körülbelül annyit ért, mintha kutyakakát kentem volna a hajamra, csak ez még roncsolta is. Semmit, SEMMIT nem változtatott a hajszínemen, kivéve a tövénél, ahol sárga lett tőle.

Amióta piacra dobták használom a samponjukat és a kondícionálójukat és viszonylag jó minőségűnek találtam. Éppen ezért lepődtem meg, hogy a hajfetékük miért ennyire pocsék.

Elhanyagolható tény, amellett hogy festék létére nem festette be a hajam, de azért megemlítem: borzalmas erős szaga van, szétmarta az orrnyálkahártyám és szalma szárazra, sprődre égette a hajam, amin a dobozba csomagolt "fantasztikus" balzsamjuk sem segített. Pedig a legtöbb hajfeték használata után kifejezetten selymes, lágy tapintású volt a hajam árkategóriától és márkától függetlenül.

Egy szó, mint száz én mindenkit határozottan lebeszélek még a kipróbálásáról is. Aztán who knows? Lehet, hogy van olyan, akinek beválik... Lelke rajta.

2010. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, már befestettem, és jól sikerült :)
2010. dec. 26. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
szekelyeszter: Ugyanígy jártam én is...
2012. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!