Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép ez a szőke...

Szerintetek szép ez a szőke haj? Ti milyen gyakran festetitek a szőke hajatokat?

Figyelt kérdés

Nem roncsolja nagyon?Ez homokszőke?


[link]


[link]


2010. dec. 13. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A homok szőke sokkal sötétebb és természetesebb. Nekem nem tetszik, túl csibesárga. Eredeti szőke vagyok, úgyhogy nem festem.
2010. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem igazán tetszik. De a szőke pont elég kényes szín, nagyon fontos, hogy a saját bőrtónusodhoz válaszd. Ami máson jól áll, rajtad nem feltétlenül.

Nekem már nem szőke a hajam, de elég sokáig az volt. Természetesen roncsolja a hajat, így ha szőkítéssel kínzod, megérdemli, hogy odaadóan ápold. Már csak azért is, mert a töredezett, seprűs szőke haj enyhén szólva nem szép.

Amíg szőkítettem, max. havonta festettem, de inkább 3 hetente. A lenövés sem túl igényes látvány.


Egy érdekesség: nekem a szőkítéstől sötétedett a hajam, szőkésbarnából (amit nem szerettem) barna lett, ami viszont tetszik. Ezért is nem festem most. Meg mert a rendszeres ápolása idővel egyre drágább lett, elérte a havi 10 ezret is.

Beszéltem másokkal is, akik sok évig szőkítették a hajukat és kiderült, hogy az enyém nem egyedi eset, szóval számolj azzal, hogy esetleg besötétíti a hajad a festék.

2010. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most melírozott hajam van, de lehet, hogy nem lenne túl okos ötlet befestetni egész szőkére.:(
2010. dec. 13. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na nem azért írtuk, hogy eltántorítsunk :) Legalábbis én nem :)

A szőke haj is nagyon szép tud lenni. Csak számolj vele, hogy extra melós :)

2010. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nem homokszőke. Én Palette Skandinávszőkével festek ilyet magamnak. 5-6 hetente festem, és csak a tövét. Alkalmanként fél doboz elég.

Peller Mariann <3

2010. dec. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Nem tudom, mit csináljak.:S

2010. dec. 14. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:

2x elég az egészet átfesteni,utána már csak a tövét kell.Használj balzsamot,szilikonos hajvégápolót(én Rossmanosat használok,nagyon jó),Rózsa hajfénykrémet és ne vasald..elég nagy strapa lenne a hajadnak a szőkítés és pluszba,ha még vasalnád is.

Én inkább ajánlom a színező használatát,annyi a különbség a festék és a színezők között,hogy az utóbbiak nem tartalmaznak ammóniát,ami köztudottan a haj egyik nagy ellensége.Én is ilyet használok,van sok választék,most nagyon felkapták a Schwarzkopf Perfect Mousse-t és a Loreal Casting Creme Glossot is,szép színeik vannak,viszonylag nagy választékban.Viszont ha ezt a módszert választod,minden hónapban újra és újra kell fesd az egész hajad,de ezzel még mindig nem ártasz neki annyit,mintha normális festéket használnál,akárcsak a hajtőre is.Ha mégis úgy döntesz,hogy te festékkel szeretnéd befestetni,akkor mindenképpen menj fodrászhoz,ő semmiképp se fogja elrontani a hajad:).

2010. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!:))

Nem bízom magamban annyira, hogy magamnak csináljam.:S

2010. dec. 16. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!