Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet gubancos hajat...

Hogy lehet gubancos hajat kíméletesen kibontani?

Figyelt kérdés
8 éves lányom haja nagyon gubancos.Használunk balzsamot de nem sokat segít.Minden fésülködés kész rémálom...
2010. dec. 19. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bontófésűvel. A tövénél fogj meg néhány tincset, és azokat bontsd, így nem húzza a haját.
2010. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajolajjal simán fog menni.
2010. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

van ilyen kifésülést segítő spray..shaumának is pl. direkt a gyerekeknek,tök jó illatú is :))(más márka is van,sztem azok is jók.)

esetleg még próbáld meg azt,h. vizesen fésülöd ki neki,sztem az könnyebb.

2010. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Vizesen nem szabad kifésülni, az nagyon roncsolja a hajat!

Egyébként én úgy szoktam, hogy a végénél kezdem el a fésülést egy tincsen, aztán így haladok felfelé, mindig egy kicsit feljebb. Tök egyszerű!

Vagy pedig van egy isteni dinnye illatú kifésülősprém.

2010. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
használj hajbalzsamot! nekem is nagyon kócos tud lenni a hajam és a balzsam mindig segített.
2010. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
előző vagyok, bocsi nem olvastam el a kérdés alatti írásod :$ akkor a balzsam nem vált be.
2010. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kifésülősprayket próbáltátok? Vannak gyerekeknek valók, a Dulgon kids pl. jó, mert nincs benne szilikon, így sok használat után sem lesz ragacsos és durva a haj. Mindenképpen nagy fogú fésűt használjatok, és tincsenként a végéről kezdjétek kibontani. Nem száraz a kislány haja? Leginkább attól szokott gubancos lenni. Arra nagyon jó, ha 2-3 csepp hajolajat a tenyereden szétdörzsölsz, és mosás után a vizes haján eloszlatod. Milyen sampon használtok? A szulfátmentes samponok nem olyan erősek, könnyebb utána kifésülni a hajat. Ezek közül nagyon jó a dm-es Babylove, Dulgon kids (a sárga), a Schaubar, a Rossmannos Babydream. Ezek babáknak és gyerekeknek valók.

Tudom milyen nehéz lehet nektek, párszor fésültem a szomszéd kislányt, akinek hátközépig érő haja van (kb. 5 éves), de olyan a hajtípusa, meg annyira száraz a haja, hogy kész rémálom. Vagy negyed óráig tartott kibontani a haját, míg az enyémet 1 perc alatt simán kifésülöm, pedig több, mint 1 méter hosszú.

2010. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem érzem száraznak a haját,vállig érő sima haja van elég vékony szálu de dús.A hajolajat és a kifésülősprayt megpróbálom.Köszönöm mindenkinek!
2010. dec. 20. 18:42
 9/9 anonim válasza:
Szia! Esetleg hajmaszkot vegyél!;) sokat segít
2022. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!