Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül a Revalid és a...

Mennyibe kerül a Revalid és a Béres szépség vitamin? Hogyan kell őket használni?

Figyelt kérdés
2008. jan. 18. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A béres szépségvitaminból kb. 1500 Ft egy doboz,30 db van benne és naponta kettőt kell bevenni belőle. A Revalid drágább,de a béres szerintem sokkal jobb,mert folsav és cink is van benne.Próbáltan a biovannét is,az se rossz,abból kb. 1400 egy 40 db-os adag,abból is naponta kettőt kell bevenni.A hajadnak és a bőrödnek jót tesz mindhárom,de az ismerőseim a revalidtól híztak.A másik kettőnél nem tapasztaltam ezt.
2008. jan. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem olcsó a Revalid,de én 10 év alatt egy dekát sem híztam tőle,és gyönyörű derékig érő hajzuhatagom lett,valamint egészséges hosszú körmeim. Az olcsóbbakat nem próbáltam,de nem lehetetlen,hogy vannak olyan jók. Érdemes akkor azokat megpróbálni először.
2008. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!