Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha anyám nem...

Mit csináljak ha anyám nem engedi hogy szőrtelenítsem magam?

Figyelt kérdés

Pedig van epilátorom.

Mert ő nem csinál ilyeneket, és azt mondja hogy ez hülyeség az egész!

Mármint a szőrtelenítés!


2008. jan. 19. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szőrtelenítést egyszer el kell kezdeni,bár szerintem túl fiatalon nem érdemes. A lábikódról nyugodtan leszedheted az epilátoroddal.Próbálj meg beszélgetni édesanyáddal,hogy Te úgy éreznéd jobban magad,és kérd meg,hogy tisztelje a döntésed,mert ez nem olyan nagy dolog,mint pl. egy tetkó.Talán jól esne neki,ha megkérnéd,hogy segítsen benne neked,csinálja meg neked. Ha végképp tiltja,akkor gondolom van olyan óra,mikor nem vagytok együtt,és csináld meg. De egyelőre csak a lábszáradon,ha 15 évnél ifjabb vagy! Sok sikert kívánok a szépítkezéshez!
2008. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem szőrtelenítettél igaz? Nos itt az ideje elkezdeni.Szerintem a lábad nyugodtan epilálhatod, de a kényes területeket(hónalj,intim terület)borotvával...
2008. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 15 év alatt vagy, akkor is nyugodtan csináld mindenhol, és is lábon, hónaljon, intim helyekedn is szőrtelenítek, pedig csak 13 vagyok... Egyszerűen zavar. Anyám nem is tud róla. Csináld nyugodtan, bajod nem elsz tőle, és ne érdekeljen mit mond anyukád, ha te így rosszul érzed magad. Szerintem.
2008. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyukaddal lekell ulni beszelgetni, mert ugyan az anyukak szeretik ha a lanyuk azt csinalja -vagy epp nem csinálja- amit ok, de megkell ertenie, hogy ha nem engedi, elobb utobb ugyis elkezded mert te nem erzed igy jol magad. En 13 evesen kezdtem el a borotvalast, de csak a honaljamon, mert ott volt szukseges, itthon senkit sem zavart, bajod meg telleg nem lesz tole..
2008. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem apu ilyen :S


17 leszek nemsokára, de még mindig nem nagyon veszek fel rövidnadrágot előtte, olyan maradi, h hihetetlen.

A lényeg az, hogy nem tudott lebeszélni róla, sőt, már csak azért is....

2008. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hogy mást is mondjak, mint az előttem szólók:

Attól függ hány éves vagy és milyen típusba tartozol!

Én olyan középtájt vagyok, vagyis fehér bőr és a szőrzetem sötét, de nem erős. Engem is zavart, 14 éves koromtól én is rendszeresen...de intim területet csak azóta, mióta lett barátom! Addig egészségügyi okokból vigyázni kell vele fiatalon!

De a tesóm meg a szőke-szőke kategória, neki az se vehető észre, ha 2 hónapig nem epillál és nagyon gyenge és világos szőrzet van.. és csak 17 éves korától kezdett ismerkedni tüzetesebben az epillátorral és borotvával...

2008. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én anyukám sem érti az intim szőrtelenítést. Ő nem csinálja és hülyeségnek tartja. Egyszer, amikor én már gondolatban foglalkoztam a kérdéssel hogy esetleg ott is kellene, mesélte hogy az egyik barátnője szőrteleníti magát az intim területen is. totál meg volt botránykozva és megkérdezte tőle hogy "És mit csinálsz ha nőgyógyászhoz mész?" Erre csak annyit mondott a barátnője hogy "Semmit, ugyanúgy borotválom mint máskor. Látott már ilyet a doki!" És szerintem a barátnőjének van igaza. Ha ő így érzi jól magát hát csinálja.

Én 4-5 éve borotválom rendszeresen a lábamat és a hónaljamat. Ezt tudja anya is és nem szólt érte, sőt van hogy ő vesz nekem borotvát, ha eszébe jut bevásárlásnál. Az intim részeket pedig kb egy éve rendszeresen szőrtelenítem, szintén borotvával. De az előbb leírt barátnős eset miatt ezt neki soha nem említettem. Nem is tud róla. Amióta csinálom azóta soha nem vetkőzök le előtte teljesen, nehogy meglássa. Ha esetleg bejön valamiért a fürdőbe mikor épp fürdök akkor is valahogy eltakarom magam. De nem tűnt neki fel eddig. Nem szégyellem előtte a dolgot, mert nekem ez így jó és senkinek , még neki sincs hozzá semmi köze. De kellemetlen lenne vele nekem erről beszélni. És tudom hogy furán nézne rám. esetleg még azt hinné hogy készülök valamire amiről ő nem tud.

18/L

2010. jan. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!