Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezeljem mitesszeres...

Hogyan kezeljem mitesszeres bőrömet?

Figyelt kérdés
Az orrom, állam és az arcom tele van mitesszerekkel. Reggel fél óráig vakolom magamat, mert nagyon zavar, ha más is látja. 13 éves koromban kezdődött a probléma, most 30 vagyok, és mintha egyre rosszabb lenne a helyzet. Mit tegyek, hogy eltűnjenek?
2008. jan. 19. 15:33
 1/6 anonim válasza:
100%

Kozmetikus végez arckezelést, ami hasznos ilyen problémák szempontjából. Kb. havonta-kéthavonta érdemes eljárni hozzá. Ha nincs változás akkor

szerintem mindenképp fordulj orvoshoz, hogy csináljanak egy kivizsgálást! Lehet hormonális okai vannak, de azt is olvastam, hogy veseproblémákra is utalhatnak főleg az állon lévő mitesszerek. Biztosan tudnak segíteni.

2008. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a sminktől is eltömődnek a porusok,így csak romlik a helyzet. A legjobb,ha kozmetikushoz fordulsz,de ha nem akarsz hetente járni,akkor sem érdemes csak úgy nekiesni. Mielőtt hozzányúlsz,kamillás gőz fölött 20 perc alatt felpuhul a bőröd,csak utána nyomkodj. A kezelés után kendd be valamilyen pórusösszehúzó tonikkal,krémmel. Ez segíteni szokott,de ha nagyon súlyos,mindenképpen fordulj bőrgyógyászhoz.
2008. jan. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Feketeszappan!
2008. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
72%
Fogamzásgátló tabit szedsz? Mert ha megfelelőt ír fel neked a doki, akkor sokat javulhat a bőröd állaota BELÜLRŐL, ugyanis a kozmetikus csak tüneti kezelést nyújt, maga a kiváltó ok mindig ott lesz... Kérdezz meg erről egy szakembert.
2008. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hol lehet kapni feketeszappant?
2008. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Clariflying Lonitol 2 (tonic) és Dm-be lehet kapni! Nekem hatásos már nincs de azért a biztonság kedvéért használom!
2008. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!