Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi hajjal kapcsolatosan...

Férfi hajjal kapcsolatosan van gondom. Segítesz?

Figyelt kérdés
[link] olvastam itt az oldalon hogy néhányan saját maguknak vágjáka hajukat megpróbáltam énis.oldalt teljesen ilyen lett, az átmenet is stimmel (géppel csináltam ezeket), fejtetőn is jó, viszont elől borzasztó hülyén néz ki. egyszerűen nem tudom hogyan alakítsam ki azt a nem is tudom hogy mondják, slides sapka-hatást (a homlok és a haj határánál lévő részről beszélek remélem érthető:), mert most jelenleg egy fufrum van elől, és kb úgy nézek ki mint valami szerzetes, de ezt nem részletezném.mit csináljak, vagy legközelebb mire kell odafigyelnem ha ilyen hajat szeretnék (ó és ne javasoljátok a zselét vagy waxot, mert "természetesen" is lehet ilyen haja vkinek)
2010. dec. 26. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

szia én fodrász vagyok tudok segiteni:)

én is a zselét és a waxot ajánlanám mert az eloszlatja a hajszálakat és ha esetleg tüsisre megprobálnád akkor lehet nem ugy fog kinézni de talán ezt egy fodrászra kelett volna biznod mert hiába valaki magának vágja és csak most vágod magadnak elöször az nem ajánlatos.Tul sokat vágtál elöl ugyhogy legközelebb hagyj több hajat!

Remélem tudtam segiteni:

Dorina mesterfodrász :))

2010. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát szerintem mégis a zselét kéne kipróbálnod... vagy legyen elég zsíros a hajad és akkor úgy állítod ahogy akarod!:P de ha nem akarsz zselézni, igaz nem értem, hogy mért nem... akkor miután megmostad a hajad szárítsd be úgy ahogy szeretnéd! ha nem túl hosszú az a rész, akkor úgy marad!
2010. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy ritkító ollót! Én nem vagyok fodrász, de hasonlót szoktam a páromnak is. Mikor megcsinálom az egészet, akkor a végén nekiugrom a ritkító ollóval, és akkor beáll ilyenre.
2010. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért nem szeretnék zselézni mert számomra kellemetlen tapintása van a zselének a nedvessége végett.a wax az nem úgy van hogy száraz meg masszív, de ha víz éri összeesik?erről mit tudtok? meg az a gondom ezekkel hogy télen pl ha sapkát teszek és leveszem akkor nem akarok wcbe rohangálni hogy "belőjjem a hajam" mint a lányok,értitek?:D:D
2010. dec. 26. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!