Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan izzadásgátló,...

Létezik olyan izzadásgátló, amitől tényleg nem izzadok?

Figyelt kérdés
sok mindent kipróbáltam már, gyógyszertáriakat is(solutio, exodor), de nem váltak be, inkább természetes izzadásgátlókat szeretnék használni, amiben nincs alumminium... és olyat ami nem hagy foltot a ruhán és izzadságfoltom se lesz?
2010. dec. 26. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a solutio sem vált be, akkor szerintem menj el dokihoz. Nem vicc.

Én is azt használtam, mert régen rettenetesen izzadós voltam, tenyérnyi foltjaim voltak még akkor is, ha kellemes volt a hőmérséklet. Aztán kipróbáltam azt, és bár egyáltalán nem hittem, hogy be fog válni, mégis segített.

Szóval ha nálad ez sem vált be, szerintem menj el dokihoz, mert lehet, hogy valamilyen betegség/hormonális gond áll a dolog hátterében.

2010. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az izzadásgátló egy természetes élettani folyamatot gátol, ezért tökéletes izzadásgátló nem létezhet.
2010. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!