Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sárga lett a hajam mit tegyek? :S

Sárga lett a hajam mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
Kb. 4 hónapja befestettem sötétbarna színezővel a hajam, ami halványult is, de nem jött ki teljesen. Most pedig meguntam a semmi színű hajamat és gondoltam, hogy visszafestetem szőkére. Egy Ultra világos szőke árnyalatot választottam, csakhogy sárga lett a hajam. Ráadásul a lenőtt részeken, ahol már eredeti színű volt, ott szinte platinaszőke, a többi részen pedig sárgás. Így pedig még rosszabbul néz ki. :S Mit tegyek? Hamvasító sampont használjak? Vagy inkább befessem világosbarnára az egészet, mert az jól áll, de így nem roncsolódik, ha újra befestem? Segítsetek! Köszönöm.
2010. dec. 29. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
ezen már a hamvasító se fog segíteni.menj el fodrászhoz és ö fogja tudni hogy mit csináljon
2010. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor szőkére festetted a hajad, akkor kb azt érted el, mint a leszívatással, aminek ugye gyakran lesz sárga az eredménye... Lehet azt csinálni, hogy átfested még egyszer szőkével, mert valószínűleg most már jobban befogja. Viszont a szőke nagyon roncsolja a hajad, ez semmiképp nem tenne jót neki. A másik variáció sem a legjobb persze, de gondolom nem akarsz ilyen hajjal mászkálni... Szóval ige, inkább fesd be egy világosbarnával, mert az mégis sötétebb, mint a szőke, effektíve valamivel kevésbé káros. Vársz utána picit, hogy megpihenjen a hajad és utána megpróbálod a szőkítést újra. De a legjobb az lenne, ha a következő alkalommal fodrász segítségét kérnéd. :)

20L

2010. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mért otthon csináltad ha ennyire nem értessz hozzá.Előbb le kellett volna koktélozni szőkítővel és utána ráfesteni egy hamvas szőke árnyalattal.A festék nem világosítja ki annyira a festéket,hogy szőke legyen.

Ha mindenképp szőke akarsz lenni és nem mész fodrászhoz akkor vegyél szőkítőport és szivasd le,utána megint festék(hamvas!)és kész..csak félő,hogy nem marad hajad a végén.

Én vennék egy szép világosbarna színt és azt kenném fel.

(Nameg jó sok pakolást ezek után!)

2010. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek után már nem akarok szőke lenni, az biztos. Fodrászhoz meg nem tudom, hogy el tudnék-e menni még szilveszter előtt. :S Inkább befestem barnára. Remélem nem lesz foltos, és befogja mindenhol. Szerintetek?
2010. dec. 29. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Necces, d ereméljük sikerül. De hogy nem lesz egyenletes az szinte 100 %.
2010. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ne válassz sötétbarnát.Amikor én kentem szőkére világosbarnát,befogta sötétbarnára.A szőke hajat mindíg nagyon"bekapja"a barna.Bár ki is kopik hamar,de inkább egy világos aranybarna lenne jó szerintem.

Ne úgy fesd,hogy szöszmötölsz vele,egy óráig kened az elejét.Gyorsan kend fel és utána alaposan dörzsöld össze,hogy ne maradjon ki sehol hely.Ha ez foltos is lesz,másodszorra már biztosan nem.

2010. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
borotva!
2010. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!