Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történt a hajaddal az ecet...

Mi történt a hajaddal az ecet hajpakolás használata után?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 00:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Mármint ecetes hajpakolás..:D

Ecet+olíva olaj=hajpakolás zsíros hajra..

2011. jan. 1. 00:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tojásos pakolást használtam rá...utána leöblítettem ecetes vízzel (1 kanál ecet és vagy fél liter víz)mert az leviszi a szennyeződést...nem használt!

Minden drága sampont kipróbáltam...hajpakolást...semmi (mosás után 1 nappal már olyan volt,mintha zsíros lenne,3 nappal később már mostam,me zsírosodott!)

Vettem wu2 sampont ami normál és zsíros hajra jó,harmadszorra használom és már látszódik a hatása...5 napig be se zsírosodik és fényes lett a hajam tőle :)

Bocsi,h eltértem a kérdésedtől!

2011. jan. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bocipók ***** válasza:

Füstölt.


Viccet félretéve: ecet+víz öblítésre jó.

Olajat én nem tennék hajtőre.

Én kókuszzsírt használtam (de bármilyen jó minőségű növényi zsiradék is jó) töredezés ellen. Hajmosás előtt bekentem a hajvégeket. Rajta hagytam fél órát és utána mostam meg samponnal, így a hajam tök puha és fényes lett.

Ecetet nem használok minden hajmosásnál, csak havonta 2x.

2011. jan. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jujj, nekem nagyon nem használt! Lehet, hogy valamit én rontottam el..(bár nehéz lenne). Még talán zsírosabb lett tőle a hajam...ugyhogy én nem ajánlom!
2011. jan. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak olíva olajat próbáltam,nagyon nem segített. Amikor megszáradt,olyan volt,mintha már pár hete nem mostam volna meg a hajam & a tapintása is rossz volt. (Pedig csak a hajvégekre tettem és kiöblítettem rendesen...)
2011. jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az olaj nem tesz jót a hajnak, hacsak nincs valami speciális problémád. A hajad azért zárad ki, mert a nedvességtartalmából veszít, az olaj pedig ezt nem pótolja, mert ez víz és ha olajat kensz a hajadra akkor esélyed sincs hidratálni, mert taszítja a vizet. szóval így töményen nem jó.

Olajat arra szoktak használni, hogy megőrizd a hajad szépségét, mert ha ki olyaj kerül a hajadra, akkor lezárja a felületét és így nem szárad ki a hajad mondjuk a tűző napon nyáron, vagy a hidegben télen.

De ha sokat raksz rá az csak árt, bőven elég az, ami a hajbalzsamban van.

2011. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!