Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós kék hajfesték nem...

Tartós kék hajfesték nem létezik? 1 hete voltam fodrásznál, kék melírt csináltattam. Azt mondta a csaj, hogy tartós festék, erre 2. hajmosásnál már nyoma sem volt.

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vannak hajszínezők.. azok 10-20 mosás, de tartósat nemtudok
2011. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
ha tényleg azt mondta, tartós, menj vissza hozzá, és kérdezd meg, hogy komolyan erre mondta, h tartós, ami két mosás után kijött?
2011. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

húha így belegondolva lehet én rontottam el a dolgot :D

menstruáció előtt voltam, de úgy 3-4 nappal... gondoltam akkor még nem gáz, de úgy látszik mégis... talán azért dobta le a festéket a hajam :/

2011. jan. 1. 21:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem létezik tartósba csak kékesfekete, én is csak hajszinezőkről tudok.
2011. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs tartós, 3 éve kék melírom van. Amit ajánlani tudok, az a movie color hajszínező, ez 3000 alatt van, nekem több mint másfél évig elég volt egy flakon, mert havonta egyszer kellett festenem vele, annyira nehezen kopik a színe. azóta vettem egy másik márkát, mert sürgősen kellett valami, de bár ne tettem volna.
2011. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs. Néhány nagyon ostoba fodrász azt hiszi hogy a kék mixtone is hajfesték, de nem. Lehet hogy egy-két mosásig kék de utána lefolyik. Ki kell szőkíteni és beszínezni kékkel a fent említett movie colorral vagy lariché directions színezővel, vagy manic panic vagy egyéb féltartós színezővel.
2011. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt hiszem akkor szerzek egy ilyen színezőt amit említettetek! :)
2011. jan. 2. 00:02
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Én írtam először a movie colort. Amit nem kellett volna megvenni, az a lariché directions, amit az előző írt. Nem fogja be a hajam rendesen, és két mosás után úgy néz ki, mint a movie color egy hónap után. Ja, és csak 90 ml van benne, míg a movie 250 milis. Árban pedig megegyeznek, legalábbis ott, ahol én vettem.:(
2011. jan. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
movie color a kosárban, köszi ;) viszem a páromat is, hátha talál valami még jobb színt :D
2011. jan. 2. 15:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha pesten veszed, megírnád, h hol találtad? Mert a környéken sehol nem ismerik:(
2011. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!