Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipróbálta bárki a "házi...

Kipróbálta bárki a "házi pórustisztító tapaszt"? Vagy van hasonló csodaszere?

Figyelt kérdés

Youtube-on van egy videó, amin egy csaj zselatinból és tejből készít ilyet, és ahogy ő csinálja, elég jónak tűnik. Természetesen angol, de azért jól érthető.


Ha valakinek van egyéb bevált házi praktikája miteszerek ellen, megosztaná velünk?


2011. jan. 7. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:

En kiprobaltam.

Igazabol nem lattam a hatast.

Probaltam lenduletbol is, illetve ugy is, hogy elotte elokeszitettem a borom, puhitottam, melegitettem, gozoltem, borradirotam.

Mondjuk nekem nincs rengeteg miteszerem, de azert van, lett volna mit kiszednie ennek a cuccnak, de nem sikerult.

A tojasfeherjes verziot meg nem probaltam.

2011. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jah, a tojasfeherjes ug nez ki, hogy egy tojas feherjet elkavarsz, rakened az arcodra, majd vekonyabb papirzsepi, vagy papirtorlo reteget tepkedsz es rarakod az arcodra, majd ezt is lekened. Ha megszarad, akkor kemeny maszk lesz es le lehet huzni.

Meg nem probaltam, de nem varok nagy sikert ettol sem.

2011. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Ez a tojásfehérjés is érdekes, lehet hogy holnap mindkettőt kipróbálom.

2011. jan. 7. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
én kipróbáltam a zselatinost,a bőröm puhább és simább lett,de a mitesszer ott maradt:D amit még észrevettem,hogy a keverék valami borzalmas szagú,én olyan rossz szagot még egyszer se éreztem még ilyet életem 15 évén át.
2011. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

baromi büdös tényleg. XD

és semmi hatása. bár ha a bolti tapasz használt nálad, akkor lehet. Ja és várd meg h kicsit kihűljön, mert elég jól megégethet.

2011. jan. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem sem használt és rettenetesen büdös volt:( fújjj
2011. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elso es masodik vagyok.

Hat, nekem fel sem tunt speciel, hogy kifejezetten budos lenne, volt egy szaga, de nem durva.

Hozzateszem, hogy ket pelenkas gyermekem van itthon, szoval ez a zselatinos cucc sehol sincs ahhoz kepest amit ok produkalnak naponta ketszer. :-)

2011. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

fuuj disznóbör szaga van:DD

amúgy meg tényleg nem segítt az év világon semmit...


a bolti nekem segített,de legjobb a kozmetikus

2011. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!