Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt egy miteszer az arcomon....

Volt egy miteszer az arcomon. Megprobaltam kinyomni, ami ugyan sikerult is, de a borom alatt egy kicsi folt, azt hiszem veralafutasos lett, es seb is lett. Mitol mulna el ez a seb?

Figyelt kérdés
Eleg nemszep, mivel az arcom tobbi resze nagyon szep sima/tiszta, es most nagyon kitunik ez a seb, vagy mi is ez. Mivel tudnam eltuntetni ? Most nem alapozora gondolok, meg ilyesmikre...:-s
2009. jan. 31. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos ezt nem valószinü, hogy sminken kívül mással is el tudnád tüntetni. A véraláfutásnak idő kell, hogy elmúljon, visszahúzódjon. A kérdésedből nem derült ki, hogy fiú vagy-e, de ha igen, akkor is nyugodtan használj korrektort. Nem ciki, nem is látszik, hogy azt használsz. Az tutira befedi.

2009. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lany vagyok. Csak az a helyzet hogy nem eltuntetni szeretnem, hanem hogy elmuljon.

Kb mennyi ido kell neki ? De valamikor ugye el fog mulni ? Vagy talan evekig lesz egy piros folt az arcomon ? :P

2009. jan. 31. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! 1 het max es eolmulik!!! Nyugii :) addig meg tenyleg jo megoldas lehet az alapozo :P Vagy hasnzalj ( pl oriflame tol) ilyen korrektort... az hamarabb eltunteti es leszaritja meg ha piros foltot is pl ha bevan gyulladva a bor enyhiti... Nash d eugyan et elerheted akarmilyen pattanasra hasznalt kence ficevel :P
2009. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ertem koszi szepen a valaszokat!! Megnyugtattatok, hogy el fog mulni. mAr minden rosszat elkepzeltem.XD

Koszi megegyszer! :)

2009. jan. 31. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Én is tele vagyok mitesszerrel. Néha ki is nyomkodom, ha muszáj :s


Nekem is volt már nagyon csúnya, max 1 hét kb tényleg és elmúlik. De egyénfüggő, lehet neked több, kevesebb időbe telik majd. De nem marad ott az 10000%! :)


Addig is marad a smink. Kenj rá korrektort, alapozót, púdert. Ha otthon van akkor viszont tisztítsd meg és hagyd szellőzni.

Felesleges ilyen pattanástalanító izékkel kenegetni, hiszen ott már nincs pattanás! Az egy seb vagyis véraláfutás is... néha fertőtlenítsd le pl. arctonikkal. De fontos az is, hogy krémezd így jobb lesz a bőr állaga és előbb gyógyul be.

2009. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!