Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire fáj lapockára és...

Mennyire fáj lapockára és lábra tetoválás?

Figyelt kérdés

Szeretnék a lapockámra és a lábamra tetováltatni. Tenyérnyi kb. mennyibe kerül? (tudom változó de kíváncsi lennék árakra) Ja és egy szín fekete.

Ha tudtok mutathatnátok olyat ami nektek tetszik. Pillangós és/vagy virágos előnyben nálam :)

Mik a tetoválás hátrányai? Mi van ha valaki allergiás rá?


2011. jan. 14. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ajánlom az oldalt, mielőtt döntenél. :)

2011. jan. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pillangó virág nálam kiverte a biztosítékot. Saját ötlet nincs? Miért divat tetkó kell, ami szinte mindenkin van?

Amúgy kellemetlen, de kibírható és ha budapesti vagy, akkor menj ide: [link] (ha színes akkor 22 ezer lesz saccra, 20 ezer, ha nem színes)

2011. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem budapesti vagyok.

Nekem nem azért kell virág vagy pillangó mert mindenkinek az van..nekem ezek tetszenek. De amúgy mindenki azt mondta, hogy divattetkó...nekem ismerőseim körében jópár valakinek van tetkó és csak egyikőjüknek virágos. De strandon vagy bárhol az utcán szinte még sose láttam olyat ami nekem tetszik azaz pillangó vagy virág.

Köszi a válaszokat amúgy :)

2011. jan. 15. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!