Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon izzadok, használok...

Nagyon izzadok, használok dezodort ( kenőset, fújósat) de nem segít. Hallottam erről a Solutio Antisudorica-ról, csak nem tudom hogy gyerekere káros lehet-e. Gyereknek odaadják, vagy vmi tanács?

Figyelt kérdés
Szóval vmi segítség kéne mert elég kínos, még hidegben is megizzadok.
2011. jan. 15. 11:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam hogy 14/F
2011. jan. 15. 11:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is izzadós vagyok és sok golyós dezodort kipróbáltam már, egyik sem használt. Ráadásul parfüm allergiám is lett egy idő után, ami miatt viszketett is a hónom alatt. A parfümallergia miatt kipróbáltam az Eucerin golyós dezodorát, attól nem viszketett, de ugyanolyan büdös voltam. Vichy golyósat nem akartam venni, mert nagyon drága, 2800 Ft körül van, de végül kipróbáltam azt (illatanyag menteset) és megoldódott a problémám, se büdi, se viszketés és már több mint egy éve használom.
2011. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen, én is használom és jó. 14 éves vagy szerintem simán használhatod Te is.
2011. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!