Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (Főként) Lányok! Milyen...

(Főként) Lányok! Milyen márkájú/illatú/illat típusú spray-t/stift-et/golyós deót szerettek legjobban érezni, mondjuk egy 21 éves srácon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem azóta mióta összejöttem a férjemmel, azóta az Adidas victory league a kedvenc :) Mondjuk ő 27, nem 21 :)
2011. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem stiftben az Old-Spice illatok tetszenek. A kedvenc férfi parfümöm jelenleg pedig Detrick Dempsey Legacy illata. Páromnak olyan van és imádom! :) Ő amúgy 23 éves.

20L

2011. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Axe Dark Temptation. Ha szembejön velem egy srác az utcán, ezzel befújva, nagyon erőt kell vegyek magamon, hogy ne forduljak meg, és menjek inkább utána. (:


22L

2011. jan. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Níra válasza:

Adidas Dinamic Pulse! Wááááárw de jó ez az illat:)grrr:):):)

21.L

2011. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az Avonban van a "Full speed" nevű parfüm....fu...attól begerjedek. :)
2011. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem a playboy, mind parfüm, mind dezodor nagyon bejön! Szerintem az tuti nyerő. Minden lányismerősöm imádja! ÉN IS! :)
2011. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a friss illatokat szeretem, de nemcsak egy pasin, hanem magamon is (utóbbi esetben citrusos verzióban). De egy fiatal srácnak az is való. Pl. Avonos Full Speed parfüm, esetleg Modern Balance (most 25 vagyok, de emlékszem ez már tizenévesen is nagyon tetszett), vagy amit a barátomnak szoktam venni újabban: Gin Tonic! Na ez meg aztán tényleg friss!
2011. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!