Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti hosszú, vörös göndör...

Eredeti hosszú, vörös göndör hajam van, fehér bőröm barna szemem. Általában kiengedett hajjal \'járkálok\' és a buszon,az utcán mindenütt néznek,vannak akik mosolyognak,és ezek általában ffiak. Ez most tetszik nekik vagy rosszul néz ki?

Figyelt kérdés
Szóval nem tudok ugy végig menni valahol hogy ne nézzenek.Ami egyébként nem annyira zavar,inkább már megszoktam.Az ismeröseim,barátaim szerint azért mert ritka az ilyen haj.De ez most jó vagy rossz?:)
2009. febr. 5. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jo! mert a voros hajuak vaditoak szenvedelyesek:p nah meg hosszu is a hajad meg gondor:) szoval bizti bejon nekik :) meg gondolom alakod is szep meg arcod is ;)
2009. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én odavagyok a természetes vörösért. úgyhogy szerintem jó. ;)
2009. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy így leírtad, nagyon dögös lehetsz. Nekem a hosszú, vörös, göndör haj a gyengém.)))
2009. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem azért néznek és mosolyognak, mert egyértműen tetszel nekik, úgyhogy ne aggódj!
2009. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A vörös hajú nők kuriózumnak számítanak:D Szerintem légy büszke az amúgy igen ritka hajkoronádra.Én nő vagyok, de még énis megnézem a vörös hajú nőket mert olyan különlegesekXD.A férfiak meg megvesznek a vörös hajért.
2009. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem kéne ennyire nagyzolnod,mert sneki sem látja..a,úgy ritka.
2009. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)Ja és utolsó válaszoló:egyáltalán nem nagyzolnok,ezt miből gondolod,nem is ismersz?!
2009. febr. 5. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!