Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SZŐKE szeretnék lenni, de...

SZŐKE szeretnék lenni, de mindenki azt mondja, hogy ne mert akkor elbúcsúzhatok a hajam felétől, durva, sprőd lesz. Haverok szerint meg azért ne mert nem méltó egy metáloshoz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 17:56
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha te szőke szeretnél lenni, akkor legyél az. Ne nagyon érdekeljen más, ne hagydd, hogy befolyásolják az életed! :)
2011. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a haverjaiddal ne foglalkozz nem egy hajszín fogja eldönteni, hogy milyen stílust képviselsz.


Az első indok, pedig már közelebb áll a valósághoz. A szőke tényleg eléggé kikezdi a hajadat (nem csak beszélek a vakvilágba, tapasztalat) ,és ha változtatni szeretnél majd, akkor elég nehéz tőle megszabadulni. (Folyamatosan ledobja a sötétebb festéket). Ha viszont tényleg szőkét szeretnél akkor folyamatosan szőkítsd a hajadat. Ez elég hosszú folyamat, de inkább szőkíted folyamatosan fél év alatt, mint, hogy két festéssel hidrogén szőke legyél és a fele hajad kihulljon..

2011. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dörrmee válasza:

szia

szerintem ha fodrász csinálja nem lesz olyan.. sok csúnya szőkére festett hajat látni, de sztem azok elcseszett otthon festettek ki tudja hányas hidrogénnel.. persze lehet ha nagyon sötét a hajad fokozatosan kell világosítani..

úgy gondolom nincs olyan h nem méltó egy metéloshoz... pl. ha valaki tejfölszőkén születik és szereti a metált, akkor be kell festetnie a haját? ez hülyeség.

2011. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia én is rockot hallgatok és én is szőke vagyok 1és fél éve. Hát mit ne mondjak,néha megbánom,néha meg szeretem hogy ilyen a hajam.

Sajnos tényleg sok gond van vele,és elég sok pénz, hővédő,balzsam sampon,hajvégápolók,hajpakolások stb.De ha neked tetszik akkor fodrásszal csináltasd meg ! De tényleg nem egy hajszín fog dönteni mien stílust képviselsz.

2011. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az tény és való, hogy az erős szőkítés megviseli a hajat. Ne a haverokra hallgass, de előtte beszélj egy fodrásszal, hogy mennyire fog ez a hajadnak ártani.

Az sem mellékes, hogy egyáltalán jól áll-e a szőke az arcodhoz?

2011. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy eléggé tönkreteszi a hajat. Ha kezeled, akkor viszont szép marad. De az nagyon sok pénz, havi többezerben gondolkozz, főleg ha fodrász festi.

Én magamnak festettem (a fodrász ugyanis elb@szta, holott szóltam neki, hogy nem lesz az úgy jó, ő "jobban tudta"), de így is havi 8-10 ezret elvitt az ápolása: festékek, nagyon jó minőségű sampon és balzsam, hajvégápoló, pakolás, gyakori vágatás, mosás... igaz viszont, hogy tényleg gyönyörű volt, meg nem mondtad volna, hogy festett, csak max. azért, mert sok hajam van, a természetes szőkéknek meg általában viszonylag kevés.

Ha nem ápolod a hajad, akkor tényleg nagyon csúnya lesz a szőkítés után, szóval ha nem bírod vállalni időben és anyagiakban, akkor inkább ne tedd.


Az meg szerintem baromság, hogy egy metálos milyen legyen... nehogy már ez határozza meg, mit tehetsz és mit nem! Nem vagy börtönben!

2011. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szerintem jól állna, de egy fotós ismerősömmel majd egy képet átszínezünk és kiderül
2011. febr. 3. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyi szőke rocker van, mint égen a csillag, már nem csak a fekete metálos a módi, sőt, mennyi metálénekes(nő)nek van szőke haja?

Viszont az első indok valóságos: teljesen kikészítheti a hajad, rengetegen járnak így: a hajuk leesik, széttörik, "lerohad". (Én a szerencsés abszolút kivétel vagyok: nem viselte meg az állandó szőkítés, bár a hajam szinte extrém módon ellenálló).

2011. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vörösre festem évek óta, és ettől is kiszárad a haj. Minden festék tönkreteszi a hajat, szóval tökmindegy, milyenre fested.
2011. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!