Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes befestetni a hajszínem...

Érdemes befestetni a hajszínem, ha ugyanolyan színű, csak más árnyalat?

Figyelt kérdés

Természetes hajszínem barna, de nem vagyok vele megelégedve. Szeretnék egy kicsivel sötétebbet, de azt is barnából. Azt olvastam, ha befestem az eredetihez hasonló hajfestékkel, akkor a hajam színe egyenletesebb lesz és szebben mutat. Kb. ilyen barnát szeretnék:

[link]


Erről nem hinném, hogy természetes hajszín.


2011. febr. 6. 00:32
 1/3 emlya ***** válasza:
Nekem tetzik, bár ez is roncsolja a hajat, és a természetes mindig szebb.
2011. febr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ez az én helyzetem is :D természetes barna a hajam de még is mindig festettem csokoládébarnára. szóval szerintem te is nyugodtan vágj bele (:
2011. febr. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megértelek, ez a szín tényleg tök szép és különleges. :) Azt mondom simán megcsinálhatod. Gondolj bele mennyi minden károsítja a hajat még jobban, hajvasalás, nyáron elmész strandra a víz, UV sugárzás stb..

Plusz ha hasonló, mint az eredeti hajszíned nem fog annyira látszódni a lenövés, és talán megúszod 2 havi festéssel. :)

2011. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!