Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sokan azt mondják, hogy ha...

Sokan azt mondják, hogy ha naponta-kétnaponta mosok hajat, az tönkreteszi. De ha nem teszem bezsírosodik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már mindent. Almaecet, citrom, teafaolaj, kénes sampon. Ezek egy ideig beváltak, max egy hétig, de aztán megszokta a hajam és ugyanúgy zsírosodik.
2011. febr. 6. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a száraz sampont, vagy a hintőport.A hintő por felszívja a zsírt, csak vigyázz ne tegyél sokat.
2011. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem jó ha naponta mosol hajat,ráadásul minél gyakrabban mosod annál gyorsabban zsírosodik! Használj száraz sampont,és próbálj meg csak minden harmadik nap hajat mosni. Ha hosszú a hajad,akkor a harmadik napon fogd össze,úgy nem annyira látszik ha zsíros.
2011. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez volt, semmi sem jött be. de mostanában már jobb, háéromnaponta mosok hajat, de ez szerintem azért volt, mert 15-16 évesen változik az ember és olyankor sokkal pattanásosabb a bőre is... sztem ne foglalkozz senkivel, ha kell, moss naponta hajat, max. ha nem mész sehova, olyankor ne.
2011. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az hülyeség, hogy minél többet mosod, annál hamarabb zsírosodik. Volt hogy nyáron direkt hetente kétszer mostam egy ideig, mégis hajmosás után fél nappal már csöpögött belőle a zsír. Úgyhogy maradt a napi hajmosás. Egy évig hetente ötször-hatszor mostam, aztán pár hónapja bedaueroltattam és azóta elég heti kétszer mosnom, mert egyáltalán nem zsírosodik! Előtte ilyet el sem tudtam képzelni.
2011. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is nagyon zsírosodott, és velem is elhitették, hogy ne mossam sűrűn. Aztán kipróbáltam a 2-3 naponta való hajmosást, és nem zsírosodik olyan gyorsan.
2011. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én mindennap megmosom mert másnapra már folyik belőle a zsir... akárki meghallja ezt, rögtön elkezdik, hogy normális vagyok-e mert így csak még rosszabb lesz.. viszont ha két-három naponta mosnám tiszta zsír lenne és akkor meg azért szólnának be...

kb 2-3 éve mosom mindennap kivéve hétvégén ha nem megyek sehova és nincs semmi baja a hajamnak...

2011. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most vettünk szárazsampont, kipróbálom, mert elegem van hogy anya folyton azzal cseszeget hogy tönkreteszem a hajam. De nem tudok mit csinálni, nem fogom zsírosan hagyni-undorító. Én is csak akkor hagyom, ha nem megyek sehova. :)
2011. febr. 6. 20:55
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a tanácsokat!! :D
2011. febr. 6. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!