Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalatok a Colour...

Mik a tapasztalatok a Colour B4 hajfesték eltávolítóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
5-6 éve festem feketére a hajam, de világosabb színt szeretnék nyárra. Olvastam, hogy ez kiszedi a hajból a festéket anélkül, hogy roncsolná.
2011. febr. 10. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Köszi, hogy feltetted a kérdést, nekem is épp erre van szükségem, úgyhogy utánanéztem külföldi fórumokon, youtube-on, általában pozitívak a vélemények, a legrosszabb az volt, hogy nem történt semmi, meg azt írja mindenki, hogy záptojásszaga van. De akinél nem hatott, azokról általában kiderült, hogy korábban leszívatták a hajukat, ami hatással volt az eredeti hajszínükre. Szóval én úgy döntöttem egy életem, egy halálom ma kipróbálom. Szóval holnap beszámolok róla :D vagy még ma este
2011. febr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
Vagyis azon gondolkozom, hogy szerinted ezt lehet/ajánlott frissen mosott (1 napja) hajon használni? Mert ugye hajfestékeknél sokszor mondják, hogy olyankor nem fogja be stb.
2011. febr. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:

Húha, fogalmam nincs igazából... Én azt olvastam, frissen festett hajra is ugyanolyan hatásos.

Majd írd meg a tapasztalataidat, mert én még nem mostanában próbálom ki! :)

2011. febr. 12. 14:13
 4/72 anonim ***** válasza:
97%

Szia! Én pár napja használtam a Colour B4-t, nekem bejött. :) Igaz, nekem vörösre volt festve a hajam, és összesen csak 2-szer festettem be. Azt mondják, a vörös és fekete a "legmakacsabb", ezeket a legnehezebb kiszedni. Én 2 dobozzal vettem, mert derékig ér a hajam, és arra bizony kellett. Van hozzá 2 oldalnyi használati utasítás, úgyhogy eléggé szájbarágós, miután elolvastam, nem maradt róla kérdésem. Kissé érdekes szaga van, olyan mint a záptojás, mint már sokan írták máshol, de egyáltalán nem olyan zavaró. :D Ja és én aznap délelőtt mostam hajat, amikor este használtam a színleszedőt, úgyhogy ez sem gond. Viszont utána egyből tényleg ne fesd semmilyen hajfestékkel, mert 1 tincsen kipróbáltam karamell barnára, és szinte teljesen visszajött a vörös szín.

Mellékelek egy képet is, előtte (seszínű barna voltam), aztán középen festett vörös, majd színleszedés után. Azért egy kis vöröses árnyalat maradt, de nem vészes. :)

[link]

Ja és egyenletesen kiszedte, nem maradt foltos. :P Remélem tudtam segíteni.

2011. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
100%
...A legfontosabb kimaradt. :D Egyáltalán nem roncsolta a hajamat. Öblítés közben volt kissé érdekes a tapintása, de utolsó körben rákentem egy csomó balzsamot, szárítás után szép selymes volt megint.
2011. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget, meg a képet is, szerintem én is ki fogom hamarosan próbálni!!

Köszi még egyszer és szép napot!

2011. febr. 17. 08:06
 7/72 anonim válasza:

Szia!

Tegnap próbáltam ki ezt a szert, de csak egy tincsen. Elég régóta festem a hajam; színeztem az elmúlt időben, de legutóbb - egy hete pont - valamiért festettem, amitől egy sötétvörös árnyalatot kapott a hajam, amit szerettem volna eltüntetni. A próba után azt vettem észre, hogy világosított a hajamon, de úgy, hogy a vörös elég rendesen megmaradt, és egy világos répára hasonlít. Ezért inkább nem vállalkoztam a teljes világosításra, várok még 3 hetet, azaz néhány hajmosást, ami levisz a festékből, és majd akkor szedem csak le. Vettem már hajfestéket is, a színezőm márkájából a festéket, megegyező árnyalatban. Remélem sikerül visszakapnom az egy héttel ezelőtti állapotot.

2011. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi,hogy ilyen későn irok,de most vettem észre a kérdést.Szeretném megkérdezni,hogy végül használtad-e,mert nekem is ilyenre lenne szükségem,ugyanúgy fekete hajról világosabbat szeretnék és ha használtad,akkor be vált-e?


A választ előre is köszönöm.

2011. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 Langel válasza:
100%

Én az extrát vettem, mert sötétre volt elég sokáig festve a hajam. Ha világosabbat szeretnél kiszedni akkor meg a normál kell. De az rá van írva, hogy ha szőkítve voltál pl akkor nem fogja kiszedni. De szerintem a másik sem szedné ki. Ennek oka le van írva a tájékoztatóban is.


Nekem középhosszú hajam van, és nem annyira dús, de bőven elég volt egy dobozzal, még simán elég lett volna dúsabb középhosszú hajra, vagy hosszabb de kis volumenű hajra.


Szerintem a végén mindenképpen kell a hajra rakni valamilyen balzsamot, mert nekem nagyon érdes volt, amikor az utolsót lemostam. Arra vigyázz szerintem, hogy ne színmegújító, vagy a hajfestékhez kapott (én el szoktam rakni, mert nem fogy el), színsegítő pakolást használd szerintem, nehogy visszahívja az eltüntetendő színt. (ebben nem vok biztos, de jobb nem pórul járni). Plusz utána én még befújtam ilyen hajvégápolóval és nincs semmi baja a hajamnak azon kívül hogy a művelet közben egy kicsit jobban hullott, mint sima festésnél vagy hajmosásnál.


Bár elvileg utána lehet rögtön festetni, azért inkább csak a színezőt ajánlja, és egy hetet a drasztikusabb festéssel.


Én meg vagyok elégedve vele. Nem pont a teljes saját hajszínem jött vissza, de vöröses barna volt sokáig, és írja is hogy egy meleg árnyalat maradhat a hajban. Viszont majdnem olyan lett mint volt plusz a meleg árnyalat. Szóval nekem bejött. :) Ajánlom!



Bocsi, ha kicsit fura, de máshova hosszabban leírtam, és ide a nem idevaló részeket kivettem. :-P

2011. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Nos, egy hónap elteltével megismételtem a műveletet, de már az egész hajamon. A kiinduló hajszínem egy viszonylag sötét barna volt, enyhe vöröses beütéssel. Az eredmény egy egységes, nagyon világos répás vörös lett, olyan, amikor a vörös hajat nagyon megszívja a nap. Teljesen kétségbe estem, így fogtam magam, még félszáraz állapotban rákentem barnát. Most egy meleg árnyalatú, mesterséges fényben enyhén vörös, de nem világító hajszínem van. Inkább barnásnak mondható.


Pozitív tapasztalat: egységesen szedte le.

Negatív tapasztalat: nagyon csípte a fejbőröm, míg benne volt + a színeredmény.


Megjegyzés: Nem azért lett répaszínű, mert nem jól működik, hanem azért, mert alapból a sötétszőkére festett hajamból akartam visszatérni az eredetire, ami nem lehetséges, hiszen a festéknek meg kellett szívnia ahhoz a hajat, hogy sötétszőke legyen, és ez a Colour B4 arra a leszívott állapotra vitte vissza hajamat. Az egyetlen dolog, hogy erre előbb kellett volna gondolnom, hiába volt a festett hajam sötétebb, mint az eredeti.

2011. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!