Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauerolt hajúak válaszolnak?

Dauerolt hajúak válaszolnak?

Figyelt kérdés

A fodrász mennyi idő alatt végez vele? (nekem most a lapocka tetejéig ér)

szóval azt tudom hogy miután megcsinálták pár napig nem lehet hajat mosni.de utána,ha megmosom és megszárítom,tuti nem egyenesedik ki semmitől se?

mennyi nap alatt jön ki belőle a dauer és mikor kell újra bedaueroltatni?


2011. febr. 10. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia. fodrász vagyok. a hajad mennyiségétől függ, hogy mennyi ideig kell csavarni, na meg persze a csavaró vastagságától, legyen kb 1 óra, aztán fél óra a vegyszerezés, 10 perc a fixálás. tehát nem két perc. igen, nem ajánlott pár napig hajatmosni. ha utána megmosod, a hajad szerkezete fix lesz, de ha fogod és csakúgy meszárítod, oroszlánsörényed lesz. ne töröld meg, csak nyomkodd ki belőle a vizet, és itasd fel, ritka fogú fésűvel fésüld, esetleg csak a kezeddel, és a markodban, vagy diffúzor fejjel szárítsd, nyomkodd közben, akkor szép hullámos lesz. kicsit gyakorolsz, és menni fog. ápold, hetente legalább egyszer tegyél rá mélytápláló pakolást. hajvégápoló olajat mindig használj. a hajadtól függ, meddig engedelmeskedik, van akinek egy év mulva is szépen látszik a le nem nőtt rész. ha van még kérdésed, szívesen válaszolok
2011. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fuu dejó hogy fodrász vagy *_* igen lenne pár kérdésem,de előbb leírom a szitut:azért akarok dauerolt hajat,mert egyszerűen nem bírok az enyémmel mit kezdeni.egyenes és tépett,de a tépett részek kifelé állnak,hiába egyenesítgetem ki,fél óra múlva visszakunkorodnak. Meg azt olvastam,hogy a dauertól nem lesz olyan zsíros a haj,ami nekem nagyon jól jönne,mivel naponta kell mosnom a zsír miatt.1óránként kell fésülgetnem,mert összeáll tincsekbe és olyan mintha nem fésülködtem volna.ha meg nagy ritkán begöndörítem,sokkal jobb,kinéz valahogy,és többnek látszik./alig van hajam/a diffúzor hajszárítóba úgy kell szárítani hogy a hajat ,,beleeresztem"? nem fog beleakadni a hajam? meg még az hogy olvastam hogy többféle dauer létezik,amit leírtam azok közül melyiket kéne csináltatnom?
2011. febr. 10. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
na megint itt. hát, a dauer nem rossz ötlet a problémádra, mindenesetre először egy kevésbé radikális dolgot ajánlanék, vegyél kénsampont, nagyon sokmindenkinek megszünteti a gyors zsírosodást. a folyamatos piszkálás, nyulkálás is elősegíti. a vasalás sem tesz jót neki. ha mindenképp a dauer mellett döntesz, akkor a spirál dauert ajánlom, ami ugyan sajnos 3x annyiba kerül mint a másik, mert sokkal több csavarót tesznek a hajadba, de az eredmény gyönyörű. jó fodrászt keress, sokan olcsó dauervizet használnak, ami tönkreteszi a hajadat. nem fog beleakadni a diffúzorba :) keresek neked rögtön egy videót ami tökéletesen megmutatja, hogy hogy használd.
2011. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kösziköszi :)egy hülye kérdés még eszembe jutott: a víz nem csöpöghet bele a diffúzorba? /előtte persze felitatnám a hajról a vizet/

sejtettem hogy drága lesz ez az egész,sztem csak szülinapra fogom tudni megcsináltatni.addig arra gondoltam,veszek 1 diffúzort,csak ad vmi göndörséget :D

még annyi hogy ezt találtam a neten,megrendelni nem tudom,de szted ez tényleg ilyen jó lehet? [link]

2011. febr. 11. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
nem vagyok biztos benne, hogy ez a fej sokkal többet tud, mint egy sima :) nem, nem csöpög bele, mert ha belegondolsz, azon jön ki a levegő, szóval befelé nehezen megy oda bármi is :) nagyon sok hajat szárítottam már így, és soha nem lett semmi baja a szárítónak
2011. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tarcza Zsolt válasza:
Kedves fodrász úr/nő, fiu vagyok, de a hajam hosszú, észre vettem önről ahogy a kérdezővel tetszik beszélgetni, nagyon jó egy szakember tetszik lenni. Feltennék önöknek én is egy kérdést erről a témáról. Az én fürtjeim hosszűak, de nagyon göndörek, kb. 25 cm-es afrófrizurám van, és sokkal nehezebb így mosni mint egyenesen. Én is hajat dauerolok csak hogy nem nagyon sikerül. Én a dauerral egyenesíteném de nem nagyon jön ki jól, hiába olvasom a hasznákati utasítást, lehet nem értem. Azt írják, hogy a dauervízzel a hajamat kennjem be. De mivel kennjem rá a dauert? És amikor a dauert a hajamra tettem, mit csináljak hogy egyenesítsem?
2016. jan. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!