Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb 15-16-17 éves arcán alig-alig van pattanás?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt miből gondolod? :) Mert sajnos nem így van :(
2011. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Korrektor,alapozó, esetleg a haja is az arcába lóg 1 kicsit és annyira nem lehet látni pl.


Nekem sincs pattanásom, csak 1-2 van,de azt korrektorral javítom :D És én 15 vagyok.Ha nem figyelnék oda a bőrömre én is teli lennék avval.Am ált akiknek nincs pattijuk annak mitesszere van

2011. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó gének. Bár az én szüleimnek durván pattanásos volt az arcuk ilyen korban nekem meg csak néha jött ki 1-2 úgyhogy szerencsém van.^^ :D 17/L
2011. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem nagyon rossz az arcbőröm. :S kozmetikushoz járok rendszeresen, alapozót használok, minden reggel-este körömvirágszappannal mosok arcot és oda kell arra is figyelnem mit eszek. (chips,csoki,olajos magvak szinte szóba se jöhetnek) és még így is csak a tűrhetőnek mondható az arcom. :(

16/L

2011. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az arcomon nincs,se patti,se mitesszer,ebben szerencsés vagyok.. De ettől függetlenül mindig rendszeresen ápolom...15/L :)
2011. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!