Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Télleg létezik olyan haj...

Télleg létezik olyan haj vasalás ami sokáig tart, nem göndörödik be hajam? Mennyibe kerül egy ilyet megcsináltatni? Meddig tart?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. febr. 12. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
szupermuffin,csak nem te vagy maga a blog írója?Az megmagyarázna egy pár dolgot.
2011. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Télleg!" Ugye, azért azzal nem mondok újat, hogy az a "télleg" igazából TÉNYLEG!!!! Remélem, tényleg csak véletlen elírás!(Bocsánat, ha kioktatásnak tűnt...tulajdonképp az is volt! Ne haragudj!)
2011. febr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem schwarzkopf tartós hajkiegyenesítőm volt, azt hiszem straight glatt a neve. Állítólag 3 hónapig marad a hajban, nekem kb 2 volt. Magamnak csináltam meg, otthon. Elég kezelhetetlen a hajam, így hajmosás után mindig ki kellett vasalnom, de ezen kívül soha. Jó volt, de már a 2. alkalomnál nem éreztem ugyanolyan hatást, a 3.nál meg még kevésbé. :/

remélem segítettem :)

2011. febr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem én vagyok. :D

Amúgy mit magyarázna meg, ha én lennék?

2011. febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!