Argan Olaj. Velemeny?

Figyelt kérdés
Probalta mar valaki? tenyleg olyan jot tesz a hajjal? Neten talaltam, de eleg draga..
2011. febr. 20. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is hallottam, hogy jó, meg azt is, hogy nagyon drága. Mennyibe kerül amúgy?

Én kókusz olajat használok, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Az sem olcsó, 2075 forint volt egy tégely, de extra szűz. Állítólag bevizsgálták egy csomó olaj hatását a hajra, és a kókuszolaj hatol be leginkább a haj belsejébe. :)

2011. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
en neten talaltam valamit, 50 ml 12.000 ft :)) szoval eleg draga. csak erdekelne hogy jo, hogy ha esetleg talalnek valahol olcsobban, vagy lenne ra tobb penzem :D kokuszolaj mire jo?
2011. febr. 21. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Na, hát ez tényleg nem olcsó...

Arra nagyon jó a kókuszolaj, hogy szép fényes és selymes lesz tőle a haj. De csak nagyon kevés kell belőle egyszerre, mert különben zsírosnak fog tűnni. Legjobb mosás után vizes hajra kenni.

2011. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Igen, az argan olaj valóban csodákat tesz a hajjal:))) Lehet, hajpakolásként használni, akkor egy órát érdemes a hajon hagyni, utána kimosni, vagy csak a nagyon száraz hajvégekre célzottan kenni, akkor nem kell kimosni.


Találtam olcsó bio minősített szűz argan olaj beszerzési helyet:

[link]

2011. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

itt van egész olcsón :)

[link]

2011. aug. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
43%
[link] nekem ilyen van és nagyon jóó 500-600 ft ért vettem fodrászkellékesbe:)
2012. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kallos Argános hajpakolóóó, nekem ilyen kell! :D

Most Kallos Lattét használok, de ha elfogy tuti ez lesz a következő.

Jelenleg Schauma Krém és Olaj sampont használok, amely tartalmaz argán olajat, és nagyon jó a hajamnak. Ezt is felveszem a kötelezők listájára :D

2012. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos el kell hogy szomorítsalak titeket! A Kallos Argán pakolásában egy csepp argán olaj sincs. Nem található meg az összetevőlistában. ( Itt van a Kallos összetevő lista: Water / Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Parfum / Fragrance, Panthenolv, Dimethicone, Hydrolyzed Milk Protein, Cyclopentasiloxane, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone)

Az argán olajat így szokták leírni: "Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil", ha ilyen nevű összetevőt találsz akkor tartalmaz argán olajat. Ha mindenféleképp olyan pakolást, balzsamot szeretnél ami tartalmaz argánt, akkor ajánlom a Balea Oil Repair-t, szilikonmentes, és olcsó is is.


Visszatérve a kérdésre, az argán valóban nagyon jót tesz a hajnak, persze a tiszta argán olaj a legjobb, de előre szólok, nagyon büdös, pakolásokban, balzsamokban persze nem, de azok tartalmaznak illatanyagokat is.

Tiszta argán olajból az Aromax-ot ajánlom, 20 ml-s kiszerelés 1500 Ft, patikákban lehet venni. Kiszámolva sokba kerül a 100 ml-s 5000 Ft-hoz képest, de először próbáld ki, hogy valóban jó-e a hajadnak, ha jó akkor vehetsz nagyobb mennyiséget is, persze ha szeretnél.

Remélem segítettem.

2012. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én ezt használom: [link]

Mivel nagyon tömény, elég csak pár csepp kell belőle hajmosás után, és ki sem kell öblíteni. Kizárt, hogy le fogom váltani, mert tényleg csodát tesz a hajjal! Éppen ezért bátran merem ajánlani bárkinek. :)

2015. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!