Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcápoló termékeket...

Milyen arcápoló termékeket ajánlanátok egy tinilánynak?

Figyelt kérdés

olyat szeretnék ami rendszeresen kapható, drogériában, avont már probáltam nem igazán jön be.

bőrtípusom száraz! ezért a pattanástalanítók nem igazán jók mert szárítják a bőröm..ha kijön 1-2akkor clean and clear használok de csak nagyon rövid ideig mert kiszárad a bőröm

olyat szeretnék amiből egy márkából van minden: tonik, arclemosó, radír, maszk, arckrém..és érdekelne hogy pontosan milyen sorrendben kell ezeket használni?

és kérlek vegyétek figyelembe hogy egy tinilány pénztárcájának megfelelően..így az egészre maximum 3-4ezret tudnék költeni..de ez tényleg a maximum


előre is köszi!


2011. febr. 25. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:

én nivea-young-ot használok...szerintem nagyon jó...

régebben clean&clear-t használtam az is jó volt..de a krémje büdös szerintem és állítólag nem távolítja ez a szennyezödéseket csak a bör felszínén,és az nem jó!:D


kísérletezz szerintem...mert pl volt egy ismim neki ajánltam a nivea-t de neki nemvolt jó:S mna mindegy ennyi..szerintem nivea!

2011. febr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

száraz,pattanásos bőrre tegyél heti 1x mézet

hagyd rajta kb. 15 percig.én amióta kipróbáltam semmi baj a bőrömmel(bár ez típus kérdése):)

2011. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja amúgy a nivea young-ra rávan írva a hátuljára,hogy milyen sorrendbe kell használni:)

én használok ilyen lemosó gélt,aztán néha borradírt,aztán tonik és hidratáló krém(ez is nivea de nem young) :)

2011. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok,azt kihagytam,hogy heti 2x radírozd le a bőrödet
2011. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

sziasztok!

köszönöm a válaszokat!

azt hiszem kicsit félreérthetően fogalmaztam meg a kérdés szóval javítom:

nem pattanástalanító krémet szeretnék hanem mindennapi arcápolásra hidratáló zselét,lemosót,macskot stb..

mert amik pattanástalanítóak azok szárítják a bőröm

köszi

üdv

2011. febr. 25. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg Himalaya Herbals vagy Balea termékek?


arclemosó:


[link]


tonik:

[link]

krém:

[link]


(ebből a kisebb tégely, 400Ft)


A maszkok és az arcradírok kb. 1200Ft-ba kerülnek, mert ezek nagyobb tubusban vannak, nem egyszer használatos tasakok.


Illetve még a Balea hidratáló, száraz bőrre való termékcsaládját is megnézheted, az még olcsóbban jönne ki. Van abból is arctej vagy arctisztító gél, arctonik, arckrém stb.



Amúgy a sorrend: arclemosó (ez lehet arctej vagy arctisztító gél--> ha szárazabb bőröd van szerintem inkább a tejet válaszd), utána tonik (alkoholmenteset keress) és végül az arckrém.


Radírozni elég hetente, vagy akár kéthetente is elég. Arcmaszkot pedig heti egyszer tegyél fel.

2011. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!