Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a Benzoyl Peroxide-t tartalmazó krémekkel (Aknefug, Akneroxid, Lubexyl) pattanások ellen? Hogy és meddig használtátok, konkrétan melyiket és milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Lubexylt használtam rendszeresen körülbelül egy-másfél hónapig.

Nem hozta teljesen helyre az arcomat, de szebb lett jóval, bár mellette használtam Zinerytet, szóval lehet, hogy önmagában nem segített volna annyit, amennyit. Ha egy tízes skálán kéne mondanom, akkor használat előtt az arcom pattanásossága kb. 7,5 volt, utána pedig 2-3 között. (És ez nálam nagy eredmény, mert az én arcomon semmi nem segített még ennyire sem, mint ez a kombináció.)

Ha tovább használtam volna, valószínűleg többet segített volna.

Én csak ajánlani tudom. :)

2011. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!