Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy hátrány ha valakinek...

Nagy hátrány ha valakinek pattanásai vannak?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek ha valakin látjátok?
2011. márc. 7. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Akin egy kettő kicsi van az a kutyát nem érdekli, de ha már több van az kemény dió. Viszont! Ma láttam a buszon hogy sok lánynak hibás a bőre, beleértve engem is, de nekem csak pár mitesszer. De mégsem ez volt a legkülönösebb! Hanem: egy lány szállt fel, mindenütt az arca minden részén nagy pattanások voltak, de olyan magabiztos volt ahogy felszállt, ruhája csinos volt, divatos, hajára is adott. Látszik hogy foglalkozik magával.

Viszont ma ült mellettem egy lány akinek patis volt a bőre és le volt alapozva, rakódva volt rá, hámlott, nem tudta elkenni-hát rajta és az egész viselkedésén látszott hogy szégyenkezik és félszeg.

[link]

[link]

2011. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azt akartam mondani a példákkal hogy azon múlik hogyan viseled. (1 vagyok)
2011. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem hátrány, nekem is vannak, a lényeg hogy ne legyen agyonra kinyomkodva, meg minden mert az nem szép látvány. korrektorral lehet javítani a helyzeten. meg szép ruhákkal, frizurával elterelni a figyelmet róla:) nekem is bevált. a pasiknak tetszem így pattanásosan is.


szóval úgy gondolom, attól hogy valakin hibák vannak még ne hanyagolja el magát teljesen, akkor nincs gond.

2011. márc. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!