Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Fekete volt a...

Mit tegyek? Fekete volt a hajam most barna de nagyon tönkre van szegény és összesen a póthajammal együtt 140ezer forintot költöttem rá és nem akarom vissza festetni de hiányzik a fekete. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ajánlok sok vitaminos pakolást, a dmben meg a rossmannban lehet kapni, valamint állandó használatra a schwarzkopftól balzsamot az igénybe vett hajra. jó az illata és a hajad is rendbejön :) (nekem feketéről lett visszaszívva sötétszőkére). ha nem akarsz több festegetést, akkor akár hajszínezőt is használhatsz van olyan ami 1-2 hónap alatt kijön belőle ha addig megunod.
2009. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Itt olvastam az oldalon egy pakolást száraz/rocsolt hajra. Insight Henna ---> ez a neve, és már a második használat után megjegyezték, hogy milyen szép most a hajam :D fodrászkellékesben lehet kapni. Nagy rózsaszín tégely
2009. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: és mennyibe kerül az a pakolás? A Henna festéket tudom, hogy 3000ft. Ezentúl olyat fogok venni, mert nemsokára nekem is póthajam lesz (60cm varratos). Szeretném rendesen kezelni, s már többen írtátok ezt a pakolást. Mennyi?
2010. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
850 Ft volt amikor vettem, de olyan sok van benne, hogy 4-5 hónapig elég :D
2010. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!