Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kellek hajmodellnek? (szeged...

Kellek hajmodellnek? (szeged és környéke)

Figyelt kérdés

Elég hosszú hajam van, és már többen mondták, h nem-e akarok modell lenni?! Mármint hajmodell....

Ha vkinek kellene ilyen ember, akk én szivesen lennék:)))


2011. márc. 27. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj az lenni.Én voltam és a derékig érő hajamat levágták állig, mert hogy Ő ilyen frizurát talált ki.Nem éri meg szerintem.
2011. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se éri meg, mert tönkreteszik a hajad. Engem hívtak, de hülye lennék elmenni, nem szeretném ha tönkrevágnák a természetes hajam. Amúgy én is szegedi vagyok. :D
2011. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de én csak frizut engednék, semmi festés v vágás...

de hát akk jo.. akk hagyom...

bár jol esne, ha lenne jo is a hajam néha...

2011. márc. 27. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
hajmodelleknek sajna elég extrém frizurákat szoktak vágni :S megbánnád szerintem... inkább nézz ki magadnak egy frizurát menj el egy jó fodrászhoz és csináltasd meg
2011. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. márc. 29. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!