Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek Nő? teljesen el...

Hogyan legyek Nő? teljesen el vagyok keseredve? Mit csinálhatna egy 17 éves fogszabályzós vaskos lány, akin nincs semmi szép?

Figyelt kérdés

.Nem érzem egyáltalán nőiesnek magam.ha elmegyek buliba, úgy érzem magam mint egy elefánt a porcelánboltban.A bőröm csúnya, striás miteszeres.A hajam vállig érő.Már kedvem sincs az emberek közé menni.Nagyon el vagyok keseredve.

165cm/70kg vagyok.Probálkoztam már a fogyokúrával de nem megy.Heti 4X sportolok de nem látszik.Kérlek SEGÍTSETEK!!!


2009. febr. 26. 10:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Amint megláttam a kérdésed rögtön saját magam jutott eszembe, annyi különbséggel, hogy én 23 éves dolgozó nő vagyok (ja és nincs fogszabályzóm).

A súlyod egyáltalán nem gáz. Az én helyzetem rosszabb, igaz magasabb vagyok 10 centivel,de azért rajtam ott virít a +20 kg a tiedhez képest.

Én is mindig úgy érzem, hogy 'lepukkant vagyok', akárhogy öltözöm fel sajnos a súlyom miatt semmi nem úgy áll rajtam. A hajam vörösre van festve, növesztem szóval nem áll sehogy, a bőröm pedig ennyi évesen is van hogy pattanásos!!! DE

Változtass!

A bőrömre és most kaptam a bőrgyógyásztól egy nagyon jó kencét, mióta használom egy deka patti sincs rajtam, ha gondolod leírom a nevét. Hangsúlyozd magadon a szép dolgokat, az arcod, a melled, a feneked , ami úgy érzed szép rajtad.

Ha ducinak találod magad, járj el tornázni, még társaságban is leszel. Kérd mega fodrászod, hogy csináljon valami vagyány frizurát, az is sokat dob rajtad!


Hidd el ezek az apró dolgok mind számítanak, viszont ahogy előttem is írták a pasik az olyan nőket szeretik akiknek van önbizalmuk és ezeket a dolgokat észre sem veszik. Élő példa vagyok én akinek sokkal rosszabb a helyzete, mégis a pasim szépnek talál és imád!


FEL A FEJJEL!!!

2009. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, kicsit jobb kedvem lett:)

A hajammal konkrétan az a bajom, hogy se egyenes se göndör, ezért vasalom, de így törik és nem nől,pedig használok hővédőt.

Nem tudnátok olyan oldalakat írni, ahol öltözködési meg sminkatnácsok vannak?

2009. febr. 26. 14:46
 13/25 anonim ***** válasza:
78%

Szia, az elso valaszolo vagyok. Itt van par oldal, eloszor is smink videok:

http://www.youtube.com/watch?v=OB8nfJCOIeE&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=unhA99f5T0Q&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=SEMr6fT_lro&feature=channel


Tudod melyik arcmaszk jo nagyon problemas borre, a DM-be lehet kapni, 2-300.-ft korul van, Balea (azt hiszem algas) egy tengeri csillag van az elejen.


www.borsa.hu - itt talalsz oltozkodesi tippeket ( a kedvencem tobbek kozott mikor leirjak,h hogyan es hogyan NE oltozkodj.

2009. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17%
úgy hívnak hogy Ida?
2009. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%
A 14:17 -es válaszoló leírhatnál a patikra felírt kence nevét :) megkösszönném ^^
2009. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%
Én is ilyen voltam 17 évesen kivéve a fogszabályzót és a pattanásokat.Aztán Egy barátnőmmel rávettük magunkat a fitnessre és a stílusváltásra és 19 évesen ismertem meg a férjem akinek én vagyok a legszebb.Most 26 évesen várom 2. babánkat és boldog vagyok.Ne a folyóiratok után menj és a tévésztárok után mert mindenkinek más a szép.Külömben a sztárok pocsékan néznek ki smink és drága cuccok nélkül.Ja mellékesen én az Atkins diétával fogytam 17 kilót.
2009. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia, úgy láttam, a fogszabályzóról nem írt még senki, szóval nekem 18 évesen nem csinálták meg, így most 24 évesen kell hordanom, de abszolút semmi bajom vele. 8Kivéve ha nyom, meg fáj :D ) Gondolj rá úgy, hogy ettől lesznek szépek a fogaid, és én inkább elviselem ezt egy éven át, mint a szétálló fogaimat egy életen át. Nem tudom fém vagy porcelán van-e neked, de a porcelán tényleg szinte nem is látszik. És gondolj arra, hogy ha 12 évesen kapod meg, akkor sokkal valószínűbb, hogy cikiznek vele. Most meg még aranyosnak is találhatják.

Ha meg akarsz változni szerintem akár egy projektnek is felfoghatod, azt mondod magadnak x ideig egészségesen élek, keményen sportolok, csinosan járok, stb. Nálam mindig egy hónap volt és mikor letelt automatikusan újrakezdtem...:D

A másik a legjobb barátom módszere, állj oda napi min 2x a tükör elé, és mondd h szép vagyok. És hidd is el...ez nekem sosem ment. :D

Aztán lehet hogy segít rajtad egy csinos cipő, vagy szoknya..de csak ha kényelmes neked..

A pasikról meg annyit, hogy tényleg sosem lehet tudni kinek tetszel...csak ne gondolj negatívan magadra...:D

2009. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
70%

165/70 nem elefánt a porcelán boltban!nekem van egy osztálytársam aki kb. olyan magas lehet mint te és 78 kiló lehet azt hiszem de 70-nél biztosan több.És a haja mindig olyan szép,és nagyon jó ruhákba öltözik és nem mellékes hogy nem mayo chix meg misso szal nem fizet egy felsőért 10000-et és mégis nagyon jól néz ki és sugárzik,mindig jó kedve van.Mindenki imádja.Én is csak azt tudom mondani amit már 600-an leírtak itt de én már nem írom le .Fogyizással kapcs. viszont nekem nagyon bevált ,szerintem ha tényleg hetente 4 alkalommal sportolsz egy idő után megfog látszani rajtad.Jahj de remélem nem súlyzózol mert az csak az izomzatodat növeli és csak ráépít a zsírrétegre!


Szerintem ezt nem olyan nagyon nehéz betartani csak legyen nálad mindig vmi gyümi,műzliszelet:P és,vagy győri édes cukormentes kekszét én nagyon szeretem,de az sem túl nagy baj ha néha egy csokisat eszel de inkább a gyümölcsöseket.Remélem segített:):


Nagyon sokféle diétát írnak az újságok, könyvek és természetesen az interneten is rengeteg van. De ezek általában nagyon kemények, és sokan nem is bírják. A tizenévesek szervezetének pedig nem biztos, hogy jók az olyan diéták. Kitaláltunk neked egy személyre szabott diétát, amellyel 2 hét alatt, akár 5 kilót is leadhatsz!


A diéta lényege: sokszor de keveset!



Amit tudnod kell:



? a napi kalóriabevételed nem haladhatja meg a 700 kalóriát!


? egy nap legalább 2 vagy 2,5 liter szénsavmentes ásványvizet meg kell innod!


? a fogyókúra alatt kerünöd kell a sima kenyeret!


? 6 óra után nem szabad enned!


? a fogyókúra közben elengedhetetlen a rendszeres mozgás!



A fogyókúra:



A fogyókúra alatt naponta 6-szor kell étkezned. A reggelit 8 óra körül, a tízórait 10 órakor, az ebédet 12-kor, 4-kor uzsonna és 6-kor vacsora.


1; Reggelire: egy pohár joghurt, mellé 2 szelet pirítóskenyér, amihez megfelel 2 dl alacsony zsírtartalmú tej.

2; Reggelire: tükörtojás vagy tojásrántotta pirítóssal és teával.

3; Reggelire: egy tányér gyümölcsös müzli joghurttal vagy tejjel összekeverve, és hozzá egyél egy almát, vagy barackot.


Tízórai: valami könnyű ételt egyél, pl. joghurtot, vagy müzliszeletet. És ne felejtsd el az ásványvizet!

Ebéd: mindig azt egyél ami éppen otthon az ebéd, csak került a zsíros húsokat, és a pörköltet!

Uzsonna: ehetsz müzlit, vagy csinálhatsz magadnak zöldséges szendvicset,esetleg salátát.

Vacsora: szintén ehetsz salátát, joghurtot, gyümölcsöket?a lényeg, hogy könnyű ételeket fogyassz, és ne sokat!


* Tipp: járj el aerobick órákra, vagy futni a barátnőiddel, ha erre nincs időd, esténként végezz otthon tornagyakorlatokat!

2009. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)
2009. márc. 1. 09:07
 20/25 anonim ***** válasza:

26.-án a 19:47-es válaszolónak sajnos nem tudok privit küldeni, a kence neve DALACIN T.

Bőrgyógyász írja fel, elvileg aknés bőrre, de nekem az összes pattanásom elmúlt tőle és -eddig- nem is jött vissza. Először borzlamas szaga van, de elmúlik :O)

2009. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!