Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket választanád? Rövid...

Melyiket választanád? Rövid egészséges haj, ami előnytelenül áll, vagy hosszú, ami jól áll, de a vége nagyon szét van roncsolódva?

Figyelt kérdés
Mindig rövidebb hajam volt, és most végre megnőtt, de mivel drasztikusan festettem, szétment. Már lenőtt szerencsére, de 15 centi belőle, ami még megmaradt teljesen szálkás, és töredezett. A rövid nagyon előnytelenül áll nekem, viszont a mostanit meg már kezdem igénytelennek érezni. Véleményeket várok:)
2011. márc. 30. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
szétroncsolt
2011. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor inkább a rövid, igénytelennek fogsz kinézni, most ne sajnáld azt a 15 cm-t majd megnő, én személy szerint undorítónak tarom ha valakit látok sz utcán és virít az a száraz világosabb töredezett hajvég :/
2011. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is hajvágásra szavazok!!!


Egy jó fodrász meg tudja úgy vágni a hajad, hogy csak annyit, amennyit kell, és olyan frizurát hozzon ki belőle, ami még jól is áll(hat).


Legközelebb kímélő hajfestékkel fested, és úgy tudod növeszteni.

2011. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocs, harmadik vagyok megint. :)

Az talán kivitelezhető megoldás lenne, ha most egy darabig csak kímélő (bár drágább) festéket használsz, vagy csak színezőt (nem tudom, milyen a hajad, de szőkében is van ilyen), ritkábban fested, ha lehet, akkor CSAK a tövét.

Közben folyamatosan vágatsz belőle egy-két centit, amíg a száraz, töredezett részek eltűnnek.


Mellette persze hidratáló pakolások, ricinusolajos pakolás, és hajbalzsamozás ezerrel, hogy mentsd, ami menthető.

Hosszabb folyamat, mint egyszer levágatni, de ha nem áll jól, talán még mindig jobb. :)

2011. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem vágatnék belőle le 15 centit..hanem csak a felét....úgy még talán tűrhető lenne.
2011. márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vágassál belőle amennyit kell!:) És ezek után pápold, vigyázzál rá..és hip hop megnő!:)))
2011. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindig is növesztettem a hajam, de hátközépnél sosem lett hosszabb a töredezés miatt, nemrég lett levágatva vállig érőre, és most próbálok rá vigyázni, szóval inkább rövid és ápolt, majd visszanő!:D
2011. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, a vágás mellett döntöttem. Egyébként már egy éve nem festem :)
2011. ápr. 2. 21:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy mindegy milyen, csak egészséges legyen. Hiába ragaszkodik valaki a hosszú hajához, ha az nem szép, és esetleg ápolatlan, igénytelen hatást kelt.

Tehát a vágás mellett szavazok, és utána jól gondold meg, mit teszel a hajaddal! :)

2011. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem maradjon a hosszú, azt is kordában lehet tartani, hogy ne látszódjon igénytelennek. Én pl a Loreál professzionális termékeit használom, amiktől nagyon szép, sima a hajam. Fodrászkellékesnél lehet kapni, jóval drgább mint a bolti, de nekem megéri. És tegyél rá szárítás előtt olajat. Meg van ilyen is: [link] hajszerkezet újraépítés.
2011. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!