Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Picit erősen be vagyok nyugtat...

Picit erősen be vagyok nyugtatóztva és ez látszik az arcomon és nem akarom h szüleim észrevegyék. Valami ötlet h tüntessem el a nyomokat?! :O

Figyelt kérdés
20db 0.25ös frontint vettem be a szám picit lilás az arcom sápadt és ezeket kéne a legminimálisabbra visszaszorítani. valami ötlet?(ismernek és 1ből tudni fogják h megint nyugtatóztam tehát nemtok mire hivatkozni. arra gondoltam h hidegvízzel megmosom arcom és egykis testápoló. de nem segít túl sokat. valami más ötlet?
2011. ápr. 4. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
Szájfény, alapozó, pirosító.
2011. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
pasi vagyok úgyh ez nema legjobb ötlet:D
2011. ápr. 4. 14:30
 3/69 anonim ***** válasza:
49%

Menj el futni, az felpörgeti a vérkeringésed és egészségesebb szined lesz.

Bár nem tudom, mikorra várhatók a szüleid, de ha hamarosan, akkor húzz bele!!!

2011. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
hmm köszönöm de még annyi a probléma h még utána dobálnék még és vmi olyan emgoldás kell ami egész napra színt tesz nekem:D
2011. ápr. 4. 14:37
 5/69 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem tisztán értem, hogy mit is szeretnél még csinálni, amiért tartósabban kell szín....
2011. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
hát még többet betudjak még venni:D szóval a futás nál pl futok helybe 5-10percet mennyi időre tisztít ki?:D
2011. ápr. 4. 14:42
 7/69 anonim ***** válasza:
Nem fog kitisztítani, csak a sápadtságodat ellensúlyozza egy kicsit. De a helybenfutás egyébként is gyenge.
2011. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
:O én lehet h öreg vagyok, de miért vettél be ennyit? ez vmi új móka? mondjuk néha nekem is jól esne de csak lightosabban, nem 20 szem... mire jó 20 szem? nem bántalak, ha neked ez jó, csak kíváncsi vagyok ;)
2011. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
Azért rettenetes, hogy már ilyen fiatalon ilyen dózist tolsz.
2011. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:

Szóval akkor most színt akarsz, hogy még többet be tudj venni? Vagy mi?


Állj fejen, bár az is időszakos. Futással is egy idő után elmúlik a szín.

A forró vizes fürdéssel is kipirosodsz, de az is múlandó.


Nekem amúgy az alkoholtól melegben eléggé pirosodik a fejem, de nyugtatóra eléggé kiütne.

2011. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!