Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a hajfelvarrás előnyei/hát...

Mik a hajfelvarrás előnyei/hátrányai? Melyik a legtartósabb és a legkíméletesebb technika?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Előnyt nem tudok mondani...Viszont hátrány van...napokig viszket, fáj, ég...és még a saját hajadból is kihullhat valamennyi...azonkívül maga a folyamat is szörnyen fájdalmas senkinek nem ajánlom!
2009. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak részben értek egyett az előttem íróval. már töbször volt fellvarva a hajam szakemberrel és barátnő segítségével de mostmár magamnak varraom. Vki ért hozzá vki meg bamba:D. Az igaz h amihez hozzá van varva a póthaj az károsodik hiszel eltöri. Ezért szokták 2-3 havonta leszedni a póthajat és pihetetni az eredetit. BÁr balzsamozni és hajpakolást keni felvart hajra is lehet csak vigyázz h jól öblítsdki mivel beleszáradhat a hajadba.Előnye sztem anyi h hoszabb dúsabb lesz a hajad.

Az eredeti hajad attól még ugyanugy nő. Én ugy varrom a hajam h 4-3 vízszintes ujnyi vastag parkettafonást fonok a fejbőrömhöz szorosan amire a stesszelt hajat felvarrom speciális cérnával. sokáig birja és csak azért varrom ujra mert lenő.Először mindneképp szakemberrel csináltasd meg. Én 80cmt varratam fel a 15 cm hajamhoz és amikor felvarták akkor éreztem először egy kicsit nehéznek de másnapra már meg is szoktam. TAlán a fonás miatt lehet még feszülő érzést érezni ha nagoyn szorosan fonják de az is meglazul egy idő után mivel a póthaj lehuzza. nekem egyáltalán nem fáj, sokan csinálják. CSak arra vigyázz h árban ne verjenek át.

2009. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!