Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fejbőröm meg a hajam hajmosá...

A fejbőröm meg a hajam hajmosás után 2. nap már kezd büdös lenni. De mikor a fodrász mossa meg, utána akár egy hétig sem lesz rossz szaga, mitől lehet, én arra gyanakszom, hogy nem mosom le rendesen a sampont vagy ilyesmi, mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a fodrászodat.


Kérdezd meg milyen sampont használ. Aztán lehet nálatok a víz is "rossz" vagy nem tudom. De az is lehetséges amit írtál, hogy nem mosod le rendesen.

2009. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak ilyen gondjaim.

A fodrászt meg kell kérni, hogy ritkítson bele a hajadba a tetején, mert pl. nekem sűrű hajam van, ami könnyen befülled.

2009. márc. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ritkítva van :( Régebben nem volt ilyen gondom.Most váltottam sampont is,alaposabban lemosom majd.Aztán lesz ami lesz:)
2009. márc. 1. 00:23
 4/5 anonim válasza:
100%
Nekem is ilyen gondom volt és azt javasolták, hogy hajmosás végén öblítsem le ecetes vízzel a hajam (lavór langyos víz+ kb. egy evőkanálnyi ecet). Nekem bevált, elpusztítja a bacikat amik a kellemetlen szagot okozzák, ha megizzzad a fejbőröd. Ja, és ne izgulj nem lesz ecetszagú a hajad.
2009. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz nálatok a víz, lehet, hogy nem jó a sampon, amit használsz, lehet, hogy rosszul technikát használsz. Sok minden lehet.
2012. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!