Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha én a fekete hajamből...

Ha én a fekete hajamből szőkét akarok csinálni, meik a legkiméletesebb módszer, ami hatásos is és nem megy tönkre tőle a hajam teljesen?

Figyelt kérdés
gondoltam rá hogy hétszer szivatom le időt hagyni köztük a hajamnak regenerálódni, szőkítő porra is gondoltam, meg olyan hajszín kideszdő keverékre ami szétbontja a hajam kölsö szerkezetét és kiszedi a szint. meik a legjobb?
2011. ápr. 17. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Festett hajból? Mert ha igen, akkor van olyan hajszíneltávolító, ami szőkítés nélkül kiszedi a hajfestéket a hajadból, és mivel a sötét hajfestékek is tartalmaznak hidrogén peroxidot, ezért mindenképp világos lesz a végeredmény. Ezt egymás után többször is használhatod, mert elsőre nem szedi ki valószínűleg, de se hidrogént se ammóniát nem tartalmaz és így marad hajad utána. Keres rá googleben a hajszíneltávolító szóra kijön rá kb az első helyen is találat. Azt nem tudom, hogy otthon egy ilyen mennyibe kerül, itt angliában minden drogériában lehet kapni ilyet, ennek b4 a neve, de mindegy melyiket veszed sztem, itt olyan 4000ft-nak megfelelő ára van, és használtam és maximálisan megéri, mert a hajam is egészséges maradt.
2011. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2011. ápr. 17. 23:52
 3/4 anonim ***** válasza:
A DM üzleteiben három ezer forintért lehet kapni ilyen szín eltávolítót, amit az előző ír. :)
2011. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hú, ezt a választ én is köszönöm, legalább tudom, hogy otthon is lehet kapni, ha hazamegyek nemsokára :)
2011. ápr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!