Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már 52 percet szoliztam,...

Már 52 percet szoliztam, miért nem barnulok?

Figyelt kérdés
Fehérebb bőröm van az átlagnál. Nem égtem le soha. Mi lehet a gond?
2011. ápr. 21. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Hajj, mit meg nem tennék ilyen bőrért, erre te meg cigányra égeted magad a szoliban!!
2011. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kértem a véleményedet.. Egy kérdést tettem fel, és szeretném ha hozzáértő válaszolna.
2011. ápr. 21. 10:41
 3/9 Bacher Martina válasza:
100%
nekem is fehérebb a bőröm az átlagnál és amikor rendszeresen szoliztam, sokkal nehezebben barnultam le mint egy barnabőrű barátnőm... szóval kitartás... amúgy vannak barnítós krémek, amik nekem használtak, illetve vannak olyan krémek is, amiket szolizás előtt vagy után lehet használni, azok is elég jók, mondjuk nem adják olcsón őket!
2011. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én minden héten befekszem 3 percre, nem kell túlzásba vinni, szerintem, az 52 perc már nagyon sok... szerintem 3-6 percre feküdj be! Nekem használ mondjuk nem rögtön, de pár napra szolizásra szokott egy-két árnyalatot változni azért! Egyébként én is nagyon fehér bőrű vagyok, ezért szerintem nem kéne neked se olyan sokat bennt ülni... esetleg ha nem megy így sem, próbálj meg 1 másik gépet, hátha... ;)
2011. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a barnítókrémekről meg annyit, hogy nagyon szarul fognak be, és 2-3 napra a bekenésre le is kopnak, úgyhogy én csak akkor ajánlanám, ha valamilyen eseményre akarsz barna lenni, mert végképp nem tartós...
2011. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bacher Martina válasza:
100%
nálam tök jól beváltak a barnítókrémek, csak módjával kell alkalmazni és jó alaposan elkenni...
2011. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én barnítós testápolót használok, általában sikerül elkennem egyenletesen, ha meg mégsem, annyira azért nem barnít be durván hogy meglátsszon (jól írtam le?).

Ez az 52 perc 8 percekben volt, illetve az utolsó 2 már 10-10 perc.

Köszi az eddigi válaszokat.

Esetleg valaki tud valamit mondani a DM-ben kapható kókuszos szolikrémről? Erre gondolok, a jobb szélsőre.:

[link]

2011. ápr. 21. 11:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha most kimennél a napra még inkább barnulnál!
2011. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Napközben dolgozom, ilyenkor meg már alig süt. Hétvégén sincs annyi időm hogy 1-2 órát kint tudjak lenni.
2011. ápr. 21. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!