Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor jó a Serical-Latte...

Most akkor jó a Serical-Latte hajpakolás vagy káros hosszútávon a hajra?

Figyelt kérdés
Én személy szerint használtam régebben is és jelenleg is van itthon(nem minden alkalommal használom ezt, mert mindig több fajta balzsamom/pakolásom van itthon), de egyre több helyen olvasom, hogy a fodrászok szerint hiába lesz puha tőle a hajunk, olyan szerek vannak benne amik hosszútávon nem tesznek jót a hajnak. Nektek erről mi a véleményetek? Tudtok a 2 állítás mellett vagy ellen érvelni? Csak mert ha tényleg igaz, hogy nem jó mégse akkor inkább kuka, mert nagyon féltem a hajamat:S
2011. máj. 4. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Pontosan én sem tudom, az igaz, hogy szulfát van benne. Az meg nem jó. De ez ugyanúgy van a Gliss kurban, Syossban, pár Fructis pakolásban és a többiben is. Csak gondolom abban több az ápoló minőségibb anyag is. Én a Placentás Kallost próbáltam, nekem tiszta gubanc lett a hajam tőle és egyáltalán nem vált be. De ugyanígy voltam a Kallos samponjával és balzsamjával is. Mindegyik nagyon rossz volt. Hiába olcsó. :S

Én a helyedben elhasználnám ami otthon van, de nem vennék újra.

2011. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyenesen a fodrászom ajánlotta. Én először a répás verziót próbáltam, és attól is nagyon jó lett, sokkal kevésbé szálkás a vége, és a tapintása is sokkal jobb. Egyébként hosszútávon minden káros a hajra, olyan nincs, ami ne lenne az, de ha nem terheled túl a hajad, és mértékkel használod, akkor semmi baja nem lehet /Én pl felvizezem a sampont, és így nem is szárít annyira, tovább elég, és a hajamnak is jobb/ Remélem segítettem :)
2011. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a fodrászom ajánlotta.

De hidd el, az agyonreklámozott drogériában kapható lakossági termékekben is legalább ennyi káros összetevő van... Egyébként én is használom, szerintem ne minden hajmosás után, csak mondjuk hetente 1x használd. Egyébként meg tojássárgája+ olivaolaj pakolást tudom még javasolni :)

2011. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!