Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, melyik a nagyobb...

Lányok, melyik a nagyobb ciki? Ha egy fiatal férfin már látszanak ősz hajszálak, vagy ha úgy védekezik ez ellen, hogy befesti a haját ugyanolyan színűre, mint eredetileg az őszülés előtt volt?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, és a halántékomon észrevettem már ősz hajszálakat. Roppantul zavarnak, pláne mivel az apám, bár már 80 felett van, még mindig alig őszül. Ugyanakkor a környezetemben azt mondják, fölösleges lenne hajfestékkel próbálkoznom.

Szerintetek? (Persze férfiak is válaszolhatnak.)


2011. máj. 6. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
sztem várhatsz még a festéssel.
2011. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem egyáltalán nem ciki az őszülés egy férfinál, szerintem az lenne a ciki, ha mostantól kétségbeesetten festenéd.


25 L

2011. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Az őszülés természetes, a hajfestés ciki egy férfinél emiatt. 27/N
2011. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
32 évesen mégiscsak koraiak az ősz hajszálak, nem ?
2011. máj. 6. 15:34
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha te jobban éreznéd magad ősz hajszálak nélkül,akkor festesd be.Ciki vagy nem ,úgyse tudja senki ha jól csinálod.

Arra viszont figyelj,hogy ne kend össze a nyakad/homlokod,mert az tényleg nevetséges,ha ott lesz a festék nyoma:)) Ja és ügyelj,hogy mindíg ugyanolyan szinű festékkel fesd(ami hasonlít az eredeti hajszinedhez),így szerintem észre sem veszik mások.

2011. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Keresztanyám már 18 évesen őszült nő létére, exem pedig már 22 évesen. Nem ciki, az a ciki, ha takargatni próbálod. A festett hajat ki lehet szúrni, még akkor is, ha természetes színűre van.


25 L

2011. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem inkább legyen kicsit őszes, mint festett.
2011. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
15:34, te adtad idáig a legjobb választ. Köszi!
2011. máj. 6. 15:41
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, hogy ciki-e, de ha téged zavar, szerintem nyugodtan fesd be, viszont az nekem pl. nem tetszene, ha látszódna, hogy festve van.
2011. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nincs mit.Igen az első pár napban valóban jobban csillog mint a természetes haj,de egy hét után fakul.

Egyébként sok férfi festi a haját.Nálunk a fodrászatba is jártak.A párom testvére azért festi(23éves)mert vörös haja van amit utál.Hát neki abszolút ki lehet szúrni,mert feketére szokta szinezni,de még senki sem szólta meg miatta.

2011. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!